Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minél újabb IOS rendszer,...

Minél újabb IOS rendszer, annál lassab IPhone?

Figyelt kérdés
Egy eléggé elterjedt história az, hogy minél nagyobbra frissíted a rendszered az apple telefonodon, annál lassabb lesz, legyen az akármilyen új. Ebbe persze bele vannak magyarázva marketinges dolgok, minthogy az apple ezt azért csinálja, hogy már-már kényszerítse az ügyfeleket egy újabb készülék vásárlására, de most nem ez a lényeg. Csupán az érdekelne, hogy ez mennyire igaz? Csak mert buszról barátaim is sokszor panaszkodnak, hogy egyre lassabb az iphonejuk, de hála istennek eddig én még nem tapasztaltam. Lehetőleg saját tapasztalatok jöjjenek.

2016. jan. 26. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Az újabb oprendszer rendszerint kihasználja az újabb hardver adta lehetőségeket ~ nagyobb a számításigénye. Az xp is gyorsabb, mint a win10, a 98 meg még gyorsabb, nincs ebben a világon semmi átverés.
2016. jan. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van benne valami szerintem, de az nem igaz hogy akarmilyen uj is a telefonod, lassabb lesz a frissitesektol. Az 5s, a 6 es a 6s szerintem csak jobbak lesznek minden frissitessel. Az ezektol regebbi modelleknel siman el tudom kepzelni hogy egyre szarabbak, de hat ez ugye elavulasbol es a hardver gyengesegebol adodo problema.
2016. jan. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem eddig kétszer fordult elő, hogy egy frissítéstől megfeleződött az akkumulátorom üzemideje, aztán egy másik frissítés visszahozta.
2016. jan. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. jan. 27. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!