Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenovo T400 laptopra melyik...

Lenovo T400 laptopra melyik operációs rendszer lenne jobb? (XP vagy 2000? )

Figyelt kérdés

Egy éve vettem egy lenovo t400 as laptopot használtan. Eredetileg Vista volt rajta, én is feltettem rá, de eléggé lassú vele (Vista Ultimate 32).

A laptopot csak az egyetemen használom jegyzetelésre, és a koliban netezésre, másra nem.

De mivel nem fut gyorsan sem a Vista, sem a Win 7(8,8.1 szintén, és egyik op rendszer sem gyári, szóval 10 kilőve), így az XP vagy a 2000 marad. Melyik lenne jobb rá? Nekem a 98 is jó, csak legyen hozzá wifi driver :D


Csak netezésre(wifi),Zene+Filmek és jegyzetelésre kell másra nem.


Laptop adatai: 4gb ram, Intel Core 2 Duo, talán 2.6ghz, és a videókártya valami Ati Radeon (nem értek az IT hez)


Előre is köszönöm a segítséget!

22/F


2016. jan. 24. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezen simán futni kellene a win7 Home Premium-nak.

Ha lassúnak ítélted, akkor megpróbálkozhatsz valamelyik linux disztróval.

2016. jan. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jegyzetelésre, netezésre egy ilyen gépre pont ideális egy Linux disztró. Ezzel a hardverrel bármelyik simán elfut rajta, sokkal gyorsabban és biztonságosabban, mint egy XP, v. Win. 2000
2016. jan. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
t400-m van win7 -el ,gyors, nyugodtan tedd rá, driverk a lenovo oldalon mind fent vannak.
2016. jan. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kérdésnél már leírta, hogy a 7-est már próbálta és lassúnak találta.
2016. jan. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Win7-en remélem kilőtted az Aero-t.
2016. dec. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!