Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem jelennek meg Sims...

Miért nem jelennek meg Sims 3-ban az egyedi tartalmak?

Figyelt kérdés
Az összes kiegészítő meg van a Sims 3-hoz és szerettem volna hozzá egyedi tartalmakat szerezni. Le is szedtem párat a thesimsresource.com-ról. Mindent úgy csináltam, ahogy az utasításokban szerepelt a használatukhoz, de egyszerűen nem jelennek meg. Csináltam neki Mods Mappát azon belül Package Mappát meg a cfg fájlt és abba tettem a kicsomagolt tartalmakat. Próbáltam külön rányomni a tartalmakra de akkor csak elindítják a Sims indító paneljét és fogalmam sincsen mit tehetnék még az ügyben.

2016. jan. 28. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:

A .Sims3Pack kiterjesztésű egyedi tartalmakat a Downloads mappádba kell beraknod a The Sims 3 mappán belül, és az indítópanelen a letöltéseknél tudod őket (kijelölésük után) telepíteni. Ezeket majd a DCCache nevű mappába telepíti, illetve biztonsági mentésként a DCBackup-ba .package fájlok formájában is bekerül - ez utóbbiból egyébként törölheted őket, a "ccmerged.package" fájl kivételével.


A Mods mappába csak a .package kiterjesztésű fájlokat tudod rakni. És elvileg (egyedi tartalmakkal) első indításkor behoz egy ablakot, hogy milyen .package kiterjesztésű egyedi tartalmaid vannak, amiket engedélyezés nélkül a játék nem fog futtatni. Tudod engedélyezni őket (akár a beállításokban is), utána újra kell indítanod a játékot.

2016. jan. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt próbáltam először és még ennyire sem működött. Nem jelenik meg ott, ahol kellene. Ezért fordultam a Modsos megoldáshoz
2016. jan. 28. 20:31
 3/4 A kérdező kommentje:
Sims 3 mint Dokumentumok>EA>The Sims 3 Vagy Meghajtó> EA> The sims 3 és ott valamelyikbe?
2016. jan. 28. 20:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Dokumentumok/EA/Sims 3.


A telepítési útvonalnak nincs sok köze ehhez.

2016. jan. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!