Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen gaming egeret vegyek?...

Makker bolha kérdése:

Milyen gaming egeret vegyek? Cs:go

Figyelt kérdés

Jelenleg egy C-Tech AKANTHA ULTIMATE egerem van de mart neha 2-t kattint 1 helyett es csereln iszeretnem, talaltam egy olyant h bloody v7 amiben meg recoil controll is van a jatekhozt (Ezert bannolhatnak ? De ez nem cheat hanem macro)

Ha valaki tudna jobb egeret vagy mart hasznalt egeret ilyen árkategoriaban es bejott neki pls irjatok le. nemtudom milyet vegyek jatekokhoz, foleg FPS (cs:go):)

Koszi elore is.



2016. jan. 29. 17:01
 1/3 b4r4thg ***** válasza:
V7-es jó lesz mart
2016. jan. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyik A4Tech sem jó, de ennyiért sajnos nem lehet jót kapni. 6 ezer körül kezdődik a Genius Maurus, a legolcsóbb VALÓDI (értsd: nem gyerekek elbolondítására készült transformer-karácsonyfa kombináció) gamer egér.


A Steamet nem érdekli, hogy cheat vagy macro, a játékmenetbe való mindenféle beavatkozás bannolást eredményezhet.

2016. jan. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tp-link tp válasza:

Az előttem levő válaszolónak az utolsó mondatában igaza van...

Az a4 tech egerek igenis jó egerek...talán azért mondod mert lézeres érzékelőket használnak? Mi a bajod van velük?


Ezekben a lézeres érzékelőkben bízhatsz.Csak egy apró gondjuk van es az a fém talp... nekem blody al 9em van tök szuper... hasonlit a razer deathadderre Avago a9800 erzekeloje (ami az evek soran bizonyitott)es omron kapcsoloi vanak... de ajanlom a stteelseriest es a zowie uj egereit is ... nezz utanuk...

2016. aug. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!