Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egér vásárlás előtt vagyok és...

Lionel Messi01021 kérdése:

Egér vásárlás előtt vagyok és kifejezetten gaming egeret szeretnék venni lehetőleg 4k alatt ezek közül sztetek melyik? Vagy esetleg irjatok ötleteket! A lényeg hogy minimum 2000dpis legyen.

Figyelt kérdés

2015. júl. 7. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
4000 ezer alatt rendes egeret se kapni, nem hogy "gaming"-et.
2015. júl. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Minek a sok DPI?

XL 750BK-t vagy 750MK-t nézd meg!

G.

2015. júl. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sok dpi=nagyobb precizitás
2015. júl. 7. 10:35
 4/10 A kérdező kommentje:

Amugy ezekre gondoltam:

-gembird musg-001

-ACME AULA Killing The Soul (SI-928)

-MARS GAMING MM0

2015. júl. 7. 10:47
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez is tetszik amit irtal
2015. júl. 7. 10:51
 6/10 anonim ***** válasza:

Amiket linkeltél, első ránézésre konkrétan hulladékok. Másodikra is.

Ami a precizitást illeti: Úgyis 600-1200 DPI környékén fogsz játszani, legalábbis a profik ezt javasolják.

G.

2015. júl. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Sok dpi=nagyobb precizitás."


Valójában: jó szenzor+jó szoftver=magasabb precizitás. A dpi-nek semmi köze a precizitáshoz, ezt csak a Gamestar olvasói és a Youtube-függő tizenévesek veszik be. A világ egyik legpontosabb egere az ezer éves Microsoft IntelliMouse Explorer 3.0, ami 400 dpi-t tud!

Polling rate? Gyorulás? Angle snapping? Lift off distance? Jitter? Input lag? Interpoláció? Gyanítom, nem is hallottál még róluk, pedig ezek tényleg számítanak egy gamer egérnél.


4 ezer forintért pedig nem kapsz gamer egeret. A legolcsóbb valódi gamer egér (újonnan) a Logitech g100s, a többi csak gamernek látszó tárgy.


A tényekkel lehet vitatkozni, csak nem érdemes. Valaha én is azt hittem, hogy az A4Tech és a Gigabyte jó márka. Szerencsére azóta felnőttem.

2015. júl. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jó akkor vágom, nem amiket írtál csak egy párat hallottam rohadtul nem értek az egerekhez ezt is csak olvastam. Szted akkor inkább vegyek egy alsokategorias logitech vagy genius vagy microsoftos egeret?Lézereset vagy optikait? Esetleg árukeresőröl ajánlanál (egy nem drágát) ja és vezetékeset
2015. júl. 7. 19:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Az általam ajánlott Logitech g100s egészen kiváló szerkezet, megfizethető áron:

[link]

Szóba jöhet még a Genius Maurus is, de 10 ezren alul nem nagyon akad a g100s-nek kihívója.

2015. júl. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pont ezt néztem:D 20%-al leakciozva hát nem tudom még gondolkodok
2015. júl. 7. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!