Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire van lehetőség elhelye...

Mennyire van lehetőség elhelyezkedni Cisco CCNA vagy CCNP képesítéssel?

Figyelt kérdés

Jelenleg informatika faktos vagyok és nem biztos, hogy szeretnék egyetemi/főiskolai szinten tovább tanulni.

Viszont ajánlották a Cisco ágat.

Néztem mennyire keresett, de mindenhol, ahol találtam ajánlatot ott felsőfokú végzettség az alap és még amellé a Cisco.

Önmagában nem lehet elhelyezkedni?

Vagy hogy működik ez?

Hallottam olyat is, hogy nem is kell a papír, ha tudod.

Ilyenkor van teszt vagy próbaidő?


2016. jan. 29. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha rendszergazda OKJ szakmád lesz, és mellé megcsinálod ezt, akkor ér valamit, egyébként nem.
2016. jan. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Ha a tudás (szakmai és nyelv) megvan akkor jó esélyed van elhelyezkedni. Ha emellé megvan még a Cert is akkor tökéletes.
2016. jan. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

El lehet vele simán helyezkedni de ez pontosan az a szakma ahol a tudásod alapján fognak megítélni, hisz még a CCNA papírt nem akkora ördöngösség megszerezni (mondom én aki kb 700 órát ölt bele) Lehet számítani, hogy interjún belekérdeznek majd.


De ez a hálózati ág egy nagyon keresett és jólfizető szakma. Egy cisco certificationnal és pár év JÓ tapasztalattal konkrétan versengenek érted a cégek. Hatalmas informatikus hiány van mindenhol, de az ilyen jellegű képzett szakemberekből.


Van ahol kérnek felsőfokú képzettséget, de jellemzően a külföldi nagyvállalatok nem, és van egy pár itt magyarországon. Pl British Telecom, Lufthansa, IT services. Ezek mind nemzetközi nagy cégek akik itthon főleg Budapesten rengeteg magyart foglalkoztatnak.


Én is hasonló dolgokon vívódtam mint te, próbáltam újraérettségizni, hogy legyen elég pontom egyetemre, de nem jött össze és végül emellett döntöttem, ezt itthon is meg tudtam tanulni (egy átlagos angol tudás nélkülözhetetlen)

2016. febr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!