Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire lehet hatékony egy...

Mennyire lehet hatékony egy intenzív,10 napos Cisco tanfolyam?

Figyelt kérdés

Nyilván úgy vennék rajta részt, hogy tudom mi fán terem, tehát tudom miről lesz szó, meg alapvető ismereteim vannak.

Ccna tanfolyamról van szó.

Vagy túl kevés ennyi idő, hogy használható tudást szedjek fel?

A könyvek meg egyebek alapján nem nevezném atomfizikának, főleg ha az ember nem kezdő.


2015. dec. 23. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány szemeszter? Mert az első önmagában semmit sem ér, de ha mind a 4-et megcsinálod, azok is csak a végső vizsgával lesznek "hivatalosak", szemeszterek után csak egy lapot kapsz). Legalábbis, amikor én csináltam, akkor még így volt.

G.

2015. dec. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem úgy értem hogy mennyire lehet vele elhelyezkedni, hanem hogy elég e ennyi nap a 4 szemeszterre?

Legalábbis nem hiszem, hogy az első szemeszter lenne közel 500 ezer forint.

Az kb nem is Cisco, hanem sima rendszergazda.

2015. dec. 23. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:

A 4 szemeszter együtt egy 300 órás tanfolyam (hatalmas az anyagmennyiség és a vége felé nem is olyan egyszerű), tehát erősen kétlem, hogy az egészet letolnák egy hét alatt.

G.

2015. dec. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem, kössz szépen a választ.

Egyébként melyik részét nem tartod egyszerűnek?

2015. dec. 23. 18:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogy beindul a forgalomirányítás és a különböző protokollok tárgyalása, már nem is olyan kis barátságos az anyag, de talán a nagyvállalati rész a leggenyább. Talán a harmadik szemeszter a legnehezebb, de a 2. és 4. sem egyszerű.

G.

2015. dec. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!