Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez működőképes konfiguráció?...

Ez működőképes konfiguráció? Nincsen semmi hátulütője vagy valami olyasmi ami miatt ne működne?

Figyelt kérdés

Proci: AMD FX 8370 4 Ghz AM3+ és egy hűtő

Videókártys: AMD Radeon R9 380 NITRO

Alaplap: Asus M5A97 EVO R2.0

RAM: Kingston 4GB DDR3 1333MHz

Merevlemez: Western Digital Caviar Blue 3.5" 1TB


2016. jan. 29. 19:11
 1/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

hatulutoi:


nem ismerni a ket legfontosabb hardvert:

tapegyseget

gephazat


nem ismerni a cpu hutot


nem tudni 4GB vram os e a vga


4GB ram helyett 8GB kell ebbe a gepbe


ha azt leszamitjuk hogy AM3+ is hatulutonek szamit akkor ezeken kivul mas gond nincs

2016. jan. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gépház és tápegység van, csak nem mellékeltem és a cpu hűtőt is ismeri.

A VGA 4Gb-os

A RAm-ból 4Gb-os lenne/lesz benne, de nem csak egy.

Ha így jobban tetszik.

2016. jan. 29. 20:49
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ismeri? ki ismeri? ugyerted gyari? en tuningra gondoltam tobbek kozt


#2 nem nem jobb igy tok felesleges volt kerdezned hisz csak kotekedesbol es e-Phallos novelesbol tetted


vga, ram - OK


működőképes konfiguráció?


ez a kerdesed, ezt a tapegyseg pontos teljes tipuskodja alapjan es a gephaz pontos tipusa alapjan nem lehet eldonteni


szerinted nem tok felesleges a kerdesed?

2016. jan. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

* alapjan lehet eldonteni * vagyis nincs "nem" csak arra gondoltam hogy nelkuluk nem lehet eldonteni...


szoval a lenyegre terve hogy megertsd amit magad is tudsz (szinten...) ha tudod hogy gephazad es tapegyseged megfelel a konfighoz akkor sokkal jobban tudod hogy a konfigod mennyire megfelelo


Szia

2016. jan. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!