Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nincs letölthető driver?

PappSajt2002 kérdése:

Nincs letölthető driver?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az a problémám, hogy vettem egy egeret (zowie am-fg) és nincsen hozzá cd-s driver. Interneten kerestem, de semmi. HELP PLEASE!

#egér #driver #zowie am
2016. febr. 2. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Egérhez nem is kell driver!
2016. febr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá driver. Olvasd el a kapott dokumentációt.
2016. febr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Driver talan nem kell, de altalaban kell szoftver amivel peldaul a gomboknak adsz funkciokat. Mar ha tobb gombos egerrol van szo, nem sima 2 gombos szkroll eger.

Amugy ez a ZOWIE oldal elegge hianyosnak nez ki, a Download resze teljesen ures. Komolytalan gyarto!


www.zowiegear.dk/shop/zowie-am-fg-3222p.html

2016. febr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3 által linkelt oldalon áll, "Google fordító"-módban:

"Mivel alakja az egyik legfontosabb tényező, amikor kiválasztják a versenyképes játék egér, az ZOWIE AM-FG épült, mint egy sokoldalú egér, ami könnyen alkalmazkodik a felhasználói igény, hogy bal vagy jobb kezes használat. Annak érdekében, hogy a felhasználók számára a kétkezes egerek (balkezes felhasználók különösen) a magasabb szintű kényelmet, ha játszik, a ZOWIE AM-FG két gombbal mindkét oldalon - de csak az egyik oldalon lehet aktív egyszerre, ami azt jelenti, hogy a a felhasználók meg kell határoznia bal vagy jobbkezes használat. Csakúgy, mint a Hz-váltó az EC-sorozat, nincsenek illesztőprogramok vagy szoftverek - a kapcsoló közvetlenül a képre, és az egér emlékezni fog a beállítást."

2016. febr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt én is olvastam, de itt arról van szó hogy létezhetnek olyan funkciók amiket jó ha lehet állitgatni. Például a DPI, vagy a gombok dezaktiválása vagy a lift távolság.

A Razor egerekhez például egy nagyon komoly kontrol center tipusu szoftver tölthetö le.

2016. febr. 3. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Ez így van, ahogy írod. De ez egy eléggé "mezei" egér, csak a kétkezességét hangsúlyozzák. Meglehetősen drága lehetett a tudásához képest(bár már nem is nagyon forgalmazzák) Szerintem eléggé parasztvakítás jellegű termék...
2016. febr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 ha jol láttam 60 dollár, ez nem mezei kategória. Kb ennyi a Razor Tajpan is, az meg egy eleg jo gamer egér.
2016. febr. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyik Zowie egérhez sincs driver, az összes Plug-and-Play. Mikor bedugod a gépbe, akkor kell bizonyos gombokat nyomni az egéren (a dobozán rajta is van), amivel lehet a Polling Ratet (Hz) és a jobb/bal kezes módot.


Az FK1-esemen a DPI-t pedig az egér alján található gombbal lehet állitani.


A Zowie pedig közel sem "parasztvakitás", az egyik legjobb szenzor található az egérben, ami tökéletesen alkalmassá teszi arra, hogy mind magas, mind alacsony dpin le tudja követni pontosan a mozgást.

2016. szept. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!