Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnä valaki linkelni egy...

Tudnä valaki linkelni egy >biztosan letölthető<*, jól működő drivert PC-re, amivel többcsatornás** PS3 kontrollert tudnék működőképesen csatlakoztatni, és az egeret, meg pár gombot helyettesíteni róla?

Figyelt kérdés

*: Google-ben már kerestem, de nagyon sok helyen egy már megszűnt oldalra hivatkoznak =( - ill. egy oldalon meg kissé más jött le, mint ami a leírásban volt. (A leírásban alkalmazásokról (EXE fájlokról) írt, de az archívumon belül csak *.inf, *.dll, ill. olvashatatlan/felismerhetetlen kódolású TXT fájlok voltak, az INF fájlokat a Windows hardvertelepítője meg fel sem ismerte.


**: Ezt úgy értem, hogy a PS3 kontrolleren van középen egy menügomb - ill. 4 LED -, amivel többek között PS3 konzolhoz való csatlakoztatás után azt lehet "elfogadtatni", hogy hányas számú kontrollerként legyen használva, pl. ha több kontroller van csatlakoztatva a géphez, és többen játszanak egy játékkal (ilyenkor általában az 1. kontrollerel lehet a játékon kívüli navigációkat intézni a gép programjában/játékmenüben).

Miután a gép kiválasztja, hogy hányas számú kontrollerként fogad tőle jeleket, ez a 4 db led megfelelő számú egyikén jelzi. Ha PC-hez csatlakoztatom, ez nem történik meg, mindegyik led ütemesen villog. Az operációs rendszer úgy jelez, mintha telepítette volna önmagától (nyilván a saját MS driverkészletéből), és a kontroller típusát (PS3) még fel is ismeri, de a továbbiakban semmilyen adatot nem fogad tőle.


Az általam használt Operációs Rendszer:


Windows XP Professional SP3

Tehát erre az OS-re alkalmazható megoldások érdekelnének.


Előre is köszönöm a segítséget! (esetleges szakmai leoltásokat már nem!)



2014. szept. 5. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Játékban kipróbáltad már? (Erről nem írtál semmit.)


Simán a Windows-t "piszkálni" vele nem fogod tudni szerintem. (Hagyományos, "gagyi" USB-s kontrollerrel sem lehet, legalábbis nekem semmit sem csinálnak az Asztalon pl.)

2014. szept. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbáld ki ezeket:

[link]

[link]

2014. szept. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én motionjoy-t használtam de a fő oldal megszűnt max videok/google ból tudnád leszedni (linket nem akarok adni ne h vírusos legyen)


De maga a Motionjoy jó progi volt

2014. szept. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, igen, a motionjoy az az oldal, ami "nagy okosan" megszüntette magát.


Esetleg akinek meg van a program, nem tudná nekem feltölteni egy online fájlfeltöltőre, és a linket megosztani itt? Tudtommal nincs is semmi illegális ebben.

Szóval valaki? Csinálna egy feltöltést róla, ha szépen megkérem?

2014. szept. 6. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!