Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek a laptop alá?

Mit tegyek a laptop alá?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy nem lehet puha felületen használni (pontosabban nem célszerű), csak sík felületen. Én általában az ágyban szoktam használni. Azért nem vettem hűtőt alá mert amiket láttam nyitott az alja és azt nem tudom az ágyban használni. Most tettem alá egy sima műanyag tálcát az is jó, vagy olyan mintha ott se lenne?

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2016. febr. 3. 12:23
 1/5 anonim válasza:
Az teljesen jó, esetleg fa rajztabla. Azért nem lehet agyon, takaron, melegítőnadragra rakni, mert hajlamos beszivni, a port, szöszt hasonlókat.
2016. febr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

tokeletes


de ha nagy pereme van a talcanak akkor erdemesebb leforditva hasznalni (ha stabilan megall a peremen)

2016. febr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Èrtem....ès egyáltalán nem szavad melegnek lennie a gèp aljának? Honnan lehet tudni ha tulmelegszik?
2016. febr. 3. 12:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha túlmelegszik, lekapcsol. Észre fogod venni.
2016. febr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én egy vastag kartonból készült Füzettartót használtam és még mindig múködik.

De az oldalán/hátulján vezeti el a legtöbb hőt.

2016. febr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!