Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopomon nezetzem es...

A laptopomon nezetzem es hirtelen az egesz leallt minden elojel nelkul. Most nem kapcsol be, semmire nem reagal. Mi tortent? Kuka az egesz? Lenovo G50.

Figyelt kérdés

2016. febr. 1. 01:01
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Bármi lehetséges. Akár valami súlyos alaplapi probléma is.

Vedd ki az aksit, nyomd a bekapcsoló gombot fél percig folyamatosan. Ha utána sem reagál, irány a szerviz.

2016. febr. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem reagalt. Tehat ha alaplapi problemam van, akkor minden ami rajta volt nagy valoszinuseggel odaveszett? Nekem a kepeimnek volna nagy jelentosege meg egy par videonak. A tobbi nem erdekel. De a kepek szamomra felbecsulhetetlen jelentoseggel birnak.
2016. febr. 1. 01:34
 3/5 P.O.C. ***** válasza:
A képek a merevlemezen vannak, az nagy valószínűséggel működik. Mivel ez nem merevlemez hiba, mert attól még képet adna a készülék. Így a vinyót átszerelheted egy külső USB-s házba, de akár asztali géphez is köteted belső merevlemezként és lementheted róla a képeket.
2016. febr. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha bekapcsolod a venti sem pörög és nem is világít?
2016. febr. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semmire nem reagált. Mint egy darab műanyag az egész. Majd miután leállt kb 2 óra múlva hallottam egy kattanó hangot és újra úgy működött mint előtte. Pedig szagolgattam tapogattam hogy meleg-e, de semmi szaga sem volt. Ezért gondoltam, hogy nem sült ki belőle semmi. Bár annyira nem értek az ilyesmikhez..
2016. febr. 1. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!