Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » WIN 10 telepítésénél a C...

WIN 10 telepítésénél a C meghajtóról törlődnek a tartalmak vagy netán megmaradnak?

Figyelt kérdés
Olvastam, rádióban is hallottam, a közeljövőben automatikusan frissíteni fog a win 7-8 a 10-esre. Ha akarjuk, ha nem. Nálam is állandóan felajánlja, de nem engedtem neki. Félek, nehogy agától megtegye és elvesszenek az adatok a C meghajtómról. :-(

2016. febr. 10. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
A frissítésnél nem lesz adatvesztés.
2016. febr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lajos54 ***** válasza:

Automatikusan letöltődik (például Win 8-nál legalábbis), a Win 7-en csak kínálgatja. Elméletileg nem szabadna, hogy automatikusan telepítődjön is, hiszen a telepítést (elvileg) a felhasználónak ("rendszergazdának") engedélyeznie kellene.

Bár a "Pici Puhától" bármi kitelik. Ha például nem telepítésnek, csak frissítésnek számít, és az mondjuk automatikus, akkor akár az is elképzelhető.

Habár szerintem ez komoly közfelháborodást váltana ki, annál is inkább, mert egy csomó hardver és szoftver, ami Win 7-en még működik, de már 8-on sem, hát még 10-en...

2016. febr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is ez a másik bajom, hogy sok program nem fog futni alatta esetleg.

Van pl. néhány játék, melyet élvezettel használunk. Ezek mind eredetiek. Ha nem futnak majd, akkor valódi pénzkidobások voltak! :-( /az tény, nem voltak túl drágák, épp azért mert már nem a legújabbak/


Úgy hallottam, nemrég az XP-nek engedték el a kezét, tavasztól pedig a win7-nek is elengedik, azaz nem lesznek hozzá frissítések, így nagyobb mértékben ki lesz szolgáltatva a vírusoknak. A szoftvergyártók is kiveszik a kompatibilitás kereteiből.

Mondhatni, halálra ítélik a win7-et. :-(


Szeretem a fejlődést, de nagyon idegesítő, hogy a régi programok, perifériák nem használhatók. Van egy régi szkennerünk, kiváló állapotban pl. ami az XP-vel még működött, de már a win7-el nem. Nincs hozzá kompatibilis telepítő prg. :-(


Arról nem is szólva, sok régi játékkal is olyan szívesen játszana az ember.

2016. febr. 10. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!