Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kaptam egy Laptopot egy...

JohnWolf kérdése:

Kaptam egy Laptopot egy freeDOS rendszerrel hogyan tehetek rá valami normálisat helyette?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy hogyan bírok rátenni egy Linux rendszert mivel most egy darabig nem bírok Windowst szerezni a Linux pedig pendrive-on van azt be tudom állítani hogy arról bootoljon vagy csak a lemez menne?

2016. febr. 12. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
2016. febr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
első linket nem értem de köszönöm a választ a másodikkal elboldogulok majd
2016. febr. 12. 18:31
 3/8 kovpet ***** válasza:

Windowst nem "szerezni" kell, hanem vásárolni :)


Az utóbbi 10 évben gyártott alaplapok képesek pen driveról bootolni, simán kell neki mennie.


Nem tudom, hogy milyen BIOS, de bootkor F8-ra mit csinál?

2016. febr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Windows 10 ingyenesen letölthető a MS weboldaláról, és kms megoldással aktiválható. Pendriveról pedig a 12 éves gépem is tud bootolni. Telepítés előtt formázd a merevlemezt.
2016. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kovpet ***** válasza:
100%

"Windows 10 ingyenesen letölthető a MS weboldaláról, és kms megoldással aktiválható. "


Ingyenes lett a Windows? Erről légyszi dobj egy linket. Köszi.

2016. febr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tom Benko ***** válasza:

Itt minden a szádba van rágva:

[link]

Ha egyszer megismerted, nem is akarsz majd mást! A boot sorrendet legacy BIOS esetén az F8/F12/Del billentyűk valamelyike hozza elő, UEFI esetén a telepítő rendszer normálisan azonnal indul. Ha nem, az előző linken lekövethető a megoldás is.

2016. febr. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

#5

[link]

Windows 7, és Windows 8/8.1 pc-ken nem fogja kiadni a weboldalt, bármilyen más op. rendszerről igen. Aktiválni pedig úgy kell, ahogy írtam feljebb.

[link]

2016. febr. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7.Olvasd csak el pontosabban,ahhoz hogy "ingyenes"legyen a Win 10 egy eredeti Win 7-re/8-ra van szükség.

Kérdező:Pendrive-ról nem bonyolult bootolni.

https://www.youtube.com/watch?v=bJ64r7cSDW8

2016. febr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!