Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az lenne a gond, hogy tesóm...

Rapper001 kérdése:

Az lenne a gond, hogy tesóm merevlemezére másoltam egy csomó adatot. De mikor visszarakom az ő gépébe nem látszik semmi. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Volt hogy egy darab ikont másoltam az se látszik a másik gépen! Volt olyan hogy még mindig megvolt a szabad helye. Volt amikor már levonta a szabad helyet, látszott 1-2 mappa de üresek voltak. Visszarakom a gépembe ott meg megvan minden. Windows 8.1 enterprise és pro

2016. febr. 13. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Másoltad, vagy áthelyezted ? A kettő nem ugyan az !
2016. febr. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Másolás. Próbáltam simán a Windowsba beépítettel és TC-vel is ugyan az a helyzet! Amíg az én pc-mbe van a HDD minden ok. Ha visszarakom az övébe ott nem látszanak amit átmásoltam.
2016. febr. 13. 09:04
 3/7 Gábor_79 ***** válasza:
Jogsultságot kell adni hozzá. Biztos, ami biztos ahol másoltad; mappára jobb gomb Tulajdonság, Biztonság fül és szerkesztés, hozzáadás "Mindenki". Teljes hozzáférés pipa be!
2016. febr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A jogosultságot próbáltam tegnap amikor már átmásoltam az ő gépén. De ezt még másolás előtt kell? Nekem nincs olyan hogy mindenki. Hozzáadásnál olyan van "Teljes hozzáférés" és "speciális Engedélyek" jelölőnégyzet ami nincs bepipálva.


Úgy félig-meddig megoldódott a probléma, hogy az én HDD vittem át az ő gépébe és úgy másoltuk át. De fordítva is az van ha ő HDD-jéről másolok az enyémre akkor az én gépemen nem látszik amit átmásoltunk. Volt olyan is hogy leformáztam az én gépemmel az ő HDD-jét , le is formázta de az ő gépén még mindig ott voltak a mappák de megnyitni már nem engedte. Te a szabad hely ugyan úgy hiányzott mint ha rajta lenne még minden.

2016. febr. 13. 13:49
 5/7 Gábor_79 ***** válasza:
Másolás után csinálod meg, azon a gépen, ami látja. A Mindenkit te írod be, csak nem írtam le teljes részletességgel. Szerkesztés > Hozzáadás - Mindenki.
2016. febr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm majd megpróbálom. Ezt megcsinálhatom az egész HDD-vel hogy ezután már ne keljen ilyenekkel foglalkozni?
2016. febr. 13. 14:22
 7/7 Gábor_79 ***** válasza:
Végül is meg. Egyébként működik a megoldás, mert másfél hónapja ugyanilyen problémája volt valakinek és megoldódott.
2016. febr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!