Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Osztalyfonokom beírt egy...

Az Osztalyfonokom beírt egy csomó igazolatlant amit igazoltam és most mehetek az igazgatóságra, csak az a gond, hogy nem vagyok tan köteles és ebbe a suliba minden szarert ki rúgják a gyerekeket, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2015. febr. 20. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Abba a suliba jársz. Így nem befolyásolja, hogy tanköteles vagy-e. Beíratkoztál, így elfogadtat, hogy mindennap mész.

Írtad, hogy nem vagy tanköteles, nem azt jelenti hogy akkor mész be órákra amikor akarsz, hanem azt, hogy bármikor abbahagyhatod véglegesen a tanulást.

Így az ígazolatlan órák miatti beírás jogos. Nem két, három nap véget küldenek valakit az igazgatóhoz. Lehet hogy lazán vetted, és nem igazán mentél be naponta?

Utólag leigazolva, ha valós akkor vidd a telefonszámokat, és hívja fel aki leigazolta, ha nem hiszi el.

Minden szarert kirugják a gyerekeket? Azért valami ok csak van, amit be kellet volna tartani, csak a gyerekek nem értenek vele egyet. Konkrétabban, példát írnál?

2015. febr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézz utána a neten a törvénynek.

50 óra igazolatlan után bizony kirughatnak.

Az kb 6-7 napot jelent.

Igazolás, ha vallós el kell fogadniuk, de akkor is beszólhattál volna telefonon, hogy nem tudsz menni, majd viszed az igazolást. Vagy valamelyik osztálytársadnak szólsz, hogy tájékoztassa az osztályfonókőt. Mindent meg lehetett volna oldani előre.

MI baja van az osztfőnek, hogy az igazolásodat nem fogadja el?

2015. febr. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha úgy érezted, hogy jogtalan igazolatlant írt be, nem kellet volna hagynod, mert következményei vannak. Azonnal az igazgatóhoz kellett volna menned, hogy ne szaporodjanak, az igazolatlan óráid.

Ahonnan kérdet az igazolást, kérjél mégegy példányt ugyanarra az időpontra, csak részletesen mond el nekik miért is. Pecséttel, és aláírással.

2015. febr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat csak akkor nem mentem amikor beteg voltam meg neztuk hogy melyik napok igazolatlanok es mind ott voltam sokan szoltak, hogy egyutt mentunk suliba
2015. aug. 8. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!