Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem hasznâlható az...

Pege96 kérdése:

Miért nem hasznâlható az összes ram a gépemben?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy laptopot tehát az hogy az alaplap nem támmogatja az kizárva. 4 Gb ram van benne egy i5 proci mellett. 64 bites oprendszert raktam fel az elejen használta az összes ramot de az elsõ újra indítàs után már csak 2,44 gigát. Miért lehet ez? Ötletek?

2016. febr. 13. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk befoglal a videókártyának?


Honnan veszed hogy csak 2,44G-t használ?


Mit ír a "Számítógép" alul?


[link]

2016. febr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy a rendszer tulajdonságai?


[link]

2016. febr. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lent írja a 4 ramot de a rendszerben mar csak 2,44 használ ami jelentõsen belassítja a gépem! nVidia Geforce 920M dedikált videókártyám van úgy hogy az nem hiszem hogy elvinne még 1,6 ramot kb.
2016. febr. 13. 10:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem te elnézel valamit, és látja a 4 gigát, de 2,44 a szabad vagy felhasznált abból.
2016. febr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vezérlõpult/Rendszer menű alatt írja 4 giga ram ebbõl 2,44 használható... a feladatkezelõben is csak annyit látok amit használ....
2016. febr. 13. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!