Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez a kékhalál?

Mitől lehet ez a kékhalál?

Figyelt kérdés

Tegnap frissítéseket csinált a gépem, ma pedig nehezen indult, végül pedig kékhalált dobott ki. Újraindítottam, azt írta a Windows helyreállt egy súlyos hibából, azóta működik minden. Ez most lehet az automatikus frissítés miatt, vagy valami komoly gond is lehet és előfordulhat újra? Én nagyon nem értek ilyenekhez, nem tudom, hogyan lehet kiszűrni, hogy mi a hibás. Szóval a hiba üzenet alapján tudnátok annyit mondani, hogy ne törődjek vele, vagy vigyem szervizbe?


DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL


technical information

STOP: 0x000000D1 (0x00000000000000, 0x00000000000000002, 0x00000000000000000008, 0x00000000000000000) -->itt a zárójeles nullák számát csak találomra írtam, de valami tizenegynéhány volt.


collecting data for crash dump...

initializing disk for crash dump

begining dump of phisical memory

dumping physical memory to disk : 100

physical memory dump complete

contact your system admin or technical support group for further assistance



Köszi előre is a segítséget!



2016. febr. 13. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Valszeg valami hiba volt a frissítésbe amit telepített ezért a kékhalál de a windows visszaállította és valószínűleg nem lesz gond vele ha lassulna vagy többször is bejönne kékhalál akkor vidd szervizbe ameddig nincs vele gond addig nem kell :)
2016. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is a frissítésre gyanakodtam. Köszi a gyors választ.
2016. febr. 13. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!