Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Esélytelen a Windows 7? És mi...

Esélytelen a Windows 7? És mi ez a kékhalál, mi rá a megoldás?

Figyelt kérdés

Üdv!

Van egy Asus X555LB típusú laptopom, amire feltettem a Windows 7-et, de napjában többször is kékhalált kaptam, pontosan ezt:

[link]


Sajnos nincs Win 7 támogatás driveresen a géphez, legalábbis a hivatalos oldalon biztos.

[link]


Azóta feltettem Windows 8.1-et és a szükséges drivereket (eszközkezelőben nincsen sárga felkiáltójel), azzal nincs most kékhalál. Illetve de, amióta feltettem (kb. 1 hete), azóta ma volt először. Teljesen random. Újraindította magát, be sem töltött a Windows, majd mielőtt bekúsztak volna a csempék, jött ismét. Csökkentett módban újraindítottam, majd azóta megint minden rendben. Ötletem sincs, mi lehet pontosan. BlueScreenView-val megnéztem a dump filet, de ötletem sincs, hogy mit kell keresnem vagy néznem. Caused by Driver oszlop alatt: ntoskrnl.exe, Caused by Address: ntoskrnl.exe+ 14dca0


Szóval, ha nincs Win 7 driver, akkor esélytelen a dolog? Mert azért a Win 7 jobban bejön, mint a Win 8.



2015. dec. 31. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha garanciás a laptopod, vidd vissza a boltba! Ez hardverhiba, jellemzően vinyó vagy memória.
2015. dec. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!