Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a jobb egér?

Adrian75 kérdése:

Melyik a jobb egér?

Figyelt kérdés
Razer Abyssus 2014 vagy a Steelseries Rival 100?

2016. febr. 17. 01:16
 1/4 b4r4thg ***** válasza:
Szerintem Steelseries Rival 100
2016. febr. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bárcsak a Rivalt mondhatnám (utálom a Razer céget), de nem tehetem nyugodt szívvel. 500 cpi alatt tökéletes a Rival 100, de afölött nem bírja követni a gyors mozgásokat, "késik" a kurzor (nem csak az én megfigyelésem, több tesztben is olvastam). Ha alacsony érzékenységgel, lepedőnyi alátéten játszol, akkor tökéletes a Rival 100.
2016. febr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nos a rivalt választottam 500 dpi al játszom egy qck padon és eddig elég jónak tűnik
2016. febr. 19. 00:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ezt az összeállítást használom amit te kérdező! Egy Qck Mass egérpaddal használom és tökéletesen kiegészítik egymást. És nekem 500 cpi felett sincs bajom vele. Pontos, kényelmes, jól kézre áll.
2016. febr. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!