Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A februári Pc Guru teljes...

A februári Pc Guru teljes játék (Batman: Arkham City) steam-es telepítése után az első elindításkor felugrik egy ablak, mely szerint idézem: "Telepítés alatt: Microsoft. Net Framework (3/1. lépés) " végtelenül. Tudnátok erre valami megoldást mondani?

Figyelt kérdés
Nem beszélve arról, hogy nekem ez már egy korábbi játéknál már telepítésre került. Ma hagytam déltől este 8-ig, de semmi változást nem tapasztaltam. A játék persze nem indul, csak ez a szürke Steam-es üzenet van, és egy folyamatjelző, ami forog.

#Batman Arkham City #PC játék #Microsoft NET keretrendszer
2016. febr. 20. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg a legfrissebb .net frameworköt felrakni te magad a gépedre.
2016. febr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megvolt. Feltelepítettem, de ugyanúgy megmaradt ez a jelenség.
2016. febr. 20. 22:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyszer egy építész barátomnak segítettem feltelepíteni (jogtiszta ArchiCAD szoftvert. A hivatalos telepítő szintén .NET-et akart telepíteni, és vészesen elhasalt, nem akart feltelepülni a szoftver. Furcsa volt, mert már eleve volt .NET telepítve a gépre. Gondoltam, "Oké, telepítsük fel manuálisan a legfrissebb .NET-et". .NET telepítő telepítés helyett egy üzenettel köszönt, hogy mára legfrissebb változat van fent. Na ezen a ponton volt egy nagyon rossz előérzetem. És beigazolódott. A hivatalos, jogtiszta ArchiCAD telepítője nem volt felkészítve arra az esetre, ha már a legfrissebb .NET van a gépen, visszakapta a .NET telepítőjétől, hogy már a legfrissebb van fent, de nem tudta hogyan kellene ezt lekezelni, így elvágta magát. Komolyan, le kellett törölnöm a .NET framework-öt, mert az ArchiCAD csak így nem hasalt el :D


Nem mondom, hogy itt is ez lenne a helyzet, egy Steam-ből nem nézek ki ekkora bakit, de mindenesetre érdekes példa.

2016. febr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!