Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék venni egy új telefon...

Szeretnék venni egy új telefont Édesapámnak az első fizetésemből. Melyiket ajánlanátok? Melyik most a legjobb?

Figyelt kérdés
Nem az ára számít elsősorban, hanem az, hogy tényleg a lehető legjobb legyen! A segítőkész válaszokat előre is köszönöm!
2016. febr. 23. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy a "legjobb", mindenkinek más áll kézre, másképp használja, mások az igényei. Én a havi fizetésemből simán meg tudnám venni a legdrágább iPhone-t vagy Galaxyt, mégis egy 50 ezres Windows Phone-t használok, mert amire kell nekem, arra tökéletes, a felárnak meg van jó helye máshol. A fiamnak (iPhone 5c) az a mániája, hogy egy kézzel lehessen kezelni minden funkciót, a feleségem imádja a 6 colos Nexusát, a lányomnak meg csak az számít, hogy szép legyen a készülék, és jó képeket csináljon (arany iPhone 5s). Nincs univerzálisan jó készülék.
2016. febr. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha okostelefonról van szó, akkor én picit lehet várnék, de egyébként most jön ki a Samsung Galaxy S7 illetve S7 Edge, ezek a legprofibb telefonok. Másik oldalon ott van az iPhone 6S, illetve 6S Plus, ezek is jó telefonok. Az S7 megjelenése miatt az S6 ára lejjebb fog menni, ezért venném fontolóra ennek a megvásárlását. Nem tudom hogy ilyen drága telefont szeretnél-e tényleg. Ha igen, akkor nagyon szerencsés Apád van :)
2016. febr. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!