Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem rég vettem egy használt...

Nem rég vettem egy használt laptopot. HP probook 6450b (nem i3-5 változat, Intel celeron). A probléma az hogy sok játékot nagyon szépen akadás mentesen visz. De a filmek miért akadoznak?

Figyelt kérdés
Nem a filmekkel van gond, mivel van amikor szépen lejatsza. Az én sejtésem hogy benyeltem egy vírust/programot mely nagy mértékben használja a processzort. Szerintetek mi lehet az ok? Üdv egy laikus.

2016. febr. 23. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:

1. nézd meg a Windows Feladatkezelőjében (Ctrl+Alt+Del), hogy mi pörgeti legjobban a procit!

... annak a programkódnevét + a memóriahasználat nagyságának értékét gépeld be ide.

2016. febr. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A probléma az hogy 32 bittes rendszer van fent neked... a processzor viszont 64 bittes... :D

Onnan tudom hogy én is vettem pont egy ilyet és egy hónap mulva jöttem rá.......

2016. máj. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!