Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit érdemesebb venni? Egy gép...

Mit érdemesebb venni? Egy gép vagy PS4?

Figyelt kérdés

Gépem van de nem valami hű de nagy teljesítménye van és azon gondolkodtam, hogy vehetnék egy PS4-et mert azon minden játék elfut csak játékokat kell hozzá venni.

De elgondolkodtam, hogy a PS4-hez 1 játék 20-30 ezer körül szokott lenni és ha már veszek 4-5 játékot akkor már szinte abból a pénzből összetudtam volna rakni egy erősebb gépet.

Ti szerintetek mit érdemesebb?

Várjak még 1-2 évet, hogy összejöjjön a pénz a gépre vagy vegyem meg a PS4-et és ahoz vegyek játékokat?



2016. febr. 24. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Jatekot lehet 5 be venni hasznaltan optimalizalt viszont egy eros gep szebben viszi
2016. febr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A játékok megvételét pc-re se fogod megúszni, amióta létezik a Denuvo védelem. Nem véletlenül nincs Fifa 16, Just Cause 3, Mad Max, Unravel és társai a letölthető játékok között. Ha van géped akkor jobban járhatsz egy PS4-el.
2016. febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a géphez is meg kell venni a játékot még ha olcsóbban is veszed meg.. állítólag a használt játékoknak elég jó piaca van konzoloknál bár ha mucsajröcsögén laksz akkor lehet neked nem jó megoldás ez.. igazából az is kérdés hogy mennyit szánnál a gépre? és miket szeretnél játszani?
2016. febr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Szia.

Nekem Volt relatív erős gépem egyszer régen.

És most is van PS3-mam!

A gépről azt mondják szebben viszi blablabla....

Ahoz, hogy szebben vigye mint egy Ps nagyon brutál gépet kell összeraknod, ami már bizony több mint 300ezerbe fáj.

A Ps-t megveszed jelenleg 100-120-ért meg lehet kapni a 4-est. Egy játék ugyan drága hozzá újan, de megjelenés után 1 hónappal az eredeti ár töredékéért megkapod. Tonna számra van az interneten használt játék. Ezek teljesen biztonságosak, postával bárhonnan elérhetők számodra. A lemezekre minden tulaj vigyáz nem karcosak és én soha nem kaptam még hamisítványt, vagy nem vertek át azzal, hogy nem is küldtek semmit. Amikor megjelent a COD Modern Warfare 3 15ezer forintba került, 6-8 héttel később 6ezerért megvettem.

3-4 hónapos játékokat még olcsobban lehetett megkapni.

Azt mondják az okosok, hogy pc-nél is meg kell venned. Ez azért ugye nem ilyen egyszerű, van amit meg kell venni egyenlőre, hogy játszhass vele. De a legtöbb játék torrent oldalon fent van, letölt telepít és kész. Azonban a kalóz verziókkal bibelődni, esetleg nem indul a játék stb. az is egy macera amit én anno nagyon utáltam, és örülök, hogy ez nincs már meg. Valamint a játékot el is tudod adni ha már nem kell, így aztán annak az árbevételéből jöhet a következő játék.

A konzolra vannak olyan játékok amikkel pc-n soha nem játszhatsz ezt is vedd figyelembe. Persze ez csak rajtad múlik,hogy mennyire érdekelnek ezek a játékok.

A játék élménye! A PS-hez kell egy TV-is!! Nem egy 50cm -es technika. Hanem legalább egy 106-os full hd-s ajánlott, hogy meglegyen az élmény. Azonban ha megvan a tv, akkor mindenképp Ps-t ajánlom, a játék élménye 100x nagyobb mint pc-n, az irányittást megszokod 1-2 hónap alatt, és észre sem veszed, hogy konzol van a kezedben, csak játszol így teljesen bele tudsz merülni a játék élménybe, hisz az agyadnak nincs más dolga a gombok tökéleteen kézre állnak, nem nyúlsz mellé, és nem kell kényelmetlen pózokban lennie a kezednek. Ez pc-n soha nem lesz meg, az egeret, és a fix billentyűt érezni fogod mindig, a gomobok nem állnak kézre minden játéknál, hiába állítod be nagyot kell mozdulnia az újjadnak, pl hogy megnyomd az 1-est egy fegyver kiválasztásához,(Tomb raider: íjnál görgővel kiválaszotm a fegyvert, de pl az,hogy lángol a nyíl vagy sem azt csak az 1-es gombbal tudom változtatni, ez roppant kényelmetlenné teszi a játékot) és ez az agyadat leköti, másszóval eltereli a figyelmed egy kis részét, hát ezért van kitalálva a konzol játékra, hogy élményt tudjon adni. Persze aki megszokta évek alatt a pc-t annak annyira ez már nem mérvadó. főleg az elején.

A Ps-nél nem egy köcsög székben görnyedt háttal, és fájó csuklókkal kell ülnöd órákat, hanem lefekhetsz kényelmesen az ágyadban pihe puha párnák közé, és kényelmesen játszahtsz! Hidd el nagyon sokat számít!!! Nekem ps-től még nem fájt a hátam, se a kezem, Pc-nél ez szörnyű érzés.

A másik egy konzol évekig viszi a legújabb játékokat minden gond nélkül, egy pc-n akadhatnak ezzel gondjaid a későbbiekben. És sokkal nagyobbat buksz rajta, Számold csak ki, aki 2006-ban vett egy ps3-mat 110-ért, az most el tudja adni 30-40 ezer-ért. Egy Pc-t megveszel most min300-ért, 10 év mulva 30-ért ha el tudod adni akkor jó vagy :) És közben ezt az összeget még egyszer rá fogod költeni, hisz a videókártya vagy cpu-t újra kell cserélni, hogy maxon tudd tolni az új játékokkal.

Én tavaly nyáron vettem magamnak egy pc-t 2 éves konfig 130-140 ezer között volt az új ára 2013- nyarán lett véve egy barátom álltal újonnan. én tavaly ezt 50-ért vettem meg monitorral mindennel együtt :) És már most nem jó game-re :) Pedig 2013-ban arra lett, kérve, hogy játszani lehessen vele azért. (Nem túl komolyan de lehessen) Ezt a követelményt akkor teljesítette is, ma már nem igazán :)

Szóval én a Ps-t ajánlanám mindenképp, nagyobb a játék élmény, egyedi játékok csak a konzolra, A játék optimalizált, nincs grafikai megjelenitéssel hiba,vagyis nem kell aggódnod 4-év mulva sem, hogy elviszi e mert elviszi a konzol. Nem fájdul meg a hátad a széken görnyedve (Ez azért hosszú távon nagyon nem mindegy, hogy púpos leszel-e vagy sem.) Évek alatt (kb.4-6év)a konzol árával és a megvásárolt, eladott játékokkal együtt sem fogsz annyit költeni rá mint egy pc-re az első vásárláskor!

Mivel gondolom, egy egyszerű asztali pc-d már van, én mindenképp a Ps-t javasolnám.

2016. febr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hat kb egy 100 ezres gep tudja amit egy ps3 es a jatekokat nem kell megvenni

Veszel 4 jatekot ami nem sok es a ps4 es akkor kb 200 nal vagy annyibol mar egy jo gep kijon

2016. febr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nem megy a matek neked :)
2016. febr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg egy Ps3? Feltörve már megkapod őket, vagy te is fel tudod törni, és tolhatod vele.
2016. febr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amúgy elözö kérdező kérdését én is feltenném.

Mivel játszanál, és mennyit költenél a gépre? Monitort is kell venned? Mert ugye egy gamer pc-hez nem egy 19" kis lcd monitor dukál :)

2016. febr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!