Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit kell beállítanom ahhoz,...

Mit kell beállítanom ahhoz, hogy pl. a barátnőm ne leássa hogy beléptem a facebookra. Chat sosincs bekapcsolva, mégis rám ír mihelyt belépek?

Figyelt kérdés

2016. márc. 2. 20:45
 1/5 Dongaben ***** válasza:
A hülye Fbook jelzi a barátok felé, ha be vagy lépve...Töröld a barátaid közül, akkor nem látja...:D
2016. márc. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

milyen szörnyű ez.. mond meg neki h nem érdekel hagyjon békén

állítólag ha chatbe nem vagy belépve akkor nem kéne látnia.. ha így is lát akkor ő tud valamit :D

2016. márc. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Milyen rendes vagy,köszi!
2016. márc. 3. 07:19
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy én gépen netezek ,ő telón és látja hogy mikor kapcsolok be.Ez mégis hogy lehet???
2016. márc. 3. 19:20
 5/5 anonim válasza:
Régebben számomra még kétséges volt ez dolog, és számomra talán a legérdekesebb dolog volt facebook téren amit kérdezel, és emberrel még nem találkoztam aki szilárd, egyértelmű választ tudott volna adni. De ma már szilárd meggyőződésem hogy az ismerőseid látnak téged ha fent vagy, ahogyan azt is hogy mikor voltál bent utoljára, mindezt ugye chat ablakban. Pedig én is szüntelenül kikapcsolva hagyom a chat-et, de álcát mégsem ad. A példám: A barátnőm egyszer lecseszett hogy miért nem írok neki, holott akkor sem volt bekapcsolva a chat, nem like-oltam, nem osztottam, nem kommenteltem, szó szerint csak felnéztem. A mindent vagy semmit kérdés:Mi értelme van a kikapcsolt chat-nek, ha privátba ugyanúgy tud írni, és még azt is látja hogy mikor voltál és vagy fent?
2016. márc. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!