Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Excel keresés: FKERES helyett...

Excel keresés: FKERES helyett milyen képletet használhatok, ha egy adathoz tartozóan több értéket akarok megjeleníteni, és nem csak az elsőt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Excelben szeretnék keresni, úgy hogy az egy adathoz tartozó összes értéket megjelenítse. PL: gyümölcsök közül az almához tartozó összes értéket szeretném egy másik lapra kigyűjteni, az fkeres nem jó, mert csak az első értéket adja vissza, de én az összes sort látni szeretném, pivot nem jöhet szóba, mindenképp képlettel kellene megoldanom, meg lehet valahogy csinálni?

#keresés excelben #fkeres helyett #több keresési eredmény megadása
2016. márc. 4. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez így nem mond semmit, küld egy screenshot-ot hogy megértsük hogyan is néz ki a táblázat és azzal magyarázd el mit akarsz.
2016. márc. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A B

1 adat érték

2 alma 5

3 banán 3

4 alma 2

5 citrom 1

6 alma 4


És én az almához tartozó értékeket szeretném kikeresni, de ugye az fkeres nem működik, mert az csak a B2-es cellában lévő 5-t fogja megadni nekem értéknek, én viszont mind a három értéket látni szeretném az 5,2,4-et is. Valahogy ez megoldható, pivot nélkül?

2016. márc. 4. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!