Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan építsek profi autós...

Hogyan építsek profi autós szimulátort? (3-4 monitorosat, asetto corsa, stb. )

Figyelt kérdés

Most jelenleg nincs kormányom, meg semmim, de volt régen egy g27-sem. Májusra vagy nyárra szeretnék valamit összehozni.


Az a kérdésem hogy a monitoroknak hány colosnak kell lenniük, hogy olyan érzésem legyen mintha benne ülnék az autóba? Esetleg tv is megfelel?


Bár most hirtelen tudnék szerezni + 2 monitort a sajátomhoz, kipróbálni milyen lenne, de sajnos egyiknek sem egyforma a felbontása.

Nem tudom, hogy a 3 vagy 4 monitor a nyerő, nem volna rossz látni jobb visszapillantó tükröt sem.


Akinek van tapasztalata írhatna, vagy megadhatna valami fórumot ahol erről írnak(lehetőleg magyart)



2016. márc. 6. 17:44
 1/6 A kérdező kommentje:
2016. márc. 6. 17:48
 2/6 anonim ***** válasza:
ha van pénzed +3-4 monitorra, akkor már egy embert is megfizethetsz, aki ezt összeállítja neked.
2016. márc. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Attól függ mennyibe kerülne, műszaki szakmár végeztem, hátha meg tudnám oldani. Van egy nagy asztalom is arra is fel tudnám rakni.
2016. márc. 6. 17:53
 4/6 A kérdező kommentje:
csak iszonyatosan túlórázhatok majd, hogy összejöjjön a pénz, mert azért szeretném ha mellette még maradna.
2016. márc. 6. 17:53
 5/6 anonim ***** válasza:

A monitor lesz a legkisebb probléma, a 3 monitor 3x annyi pixelt jelent, teljesen mindegy milyen kártyád van kevés lesz hozzá, az sli\cf meg nem skálázódik túl jól, ha három combosabb kártyád van akkor is vissza kéne venned a beállításokból(persze ez nem kell, hogy zavarjon, de személy szerint úgy vagyok vele, hogy ha már két komolyabb pc árát kell beleölni akkor ne legyen kelljen semmiben kompromisszumot kötni). Ezen felül esetleg egy táp csere is szükséges lehet.

Inkább a 3 monitorra voksolnék, egyrészt 4 monitorhoz nagyon(!) nagy asztal kell, másrészt meg pont a kereteket néznéd. :D

2016. márc. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha még mindig aktuális, akkor szerintem vegyél egy autóbontóból egy jobb minőségű ülést, majd készíts neki fából egy tartót amire rá teszed.

Aztán a kormánynak is csinálj és valahogy szögeld őssze őket.

Szerintem ne monitort, inkább egy vr-t vegyél nagyobb élvezet hidd el ;)

2018. nov. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!