Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Újabban hamis Facebook profilo...

Újabban hamis Facebook profilok jelölgetnek be, miért?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár napban szinte csak olyan adatlapok jelöltek ismerősnek, akik kitalált névvel, képpel regisztráltak fel (éppen a jelölés napján). Az ismerőseik különböző helyekről valók, akik nyilván mindenkinek visszaigazolnak, nincs köztük összeköttetés. Olyan is volt köztük, aki munkahelyének olyan helyet adott meg, ahol korábban dolgoztam (Ausztria). A legutolsó már magyar néven próbálkozott. Szinte semmilyen adatom nem nyilvános, nem tudom, hogy mi alapján akadnak rám és miért? Lehetséges, hogy egyetlen emberről van szó vagy csak véletlen? Egyiknek sem igazoltam vissza.

2016. márc. 6. 19:08
 1/4 anonim válasza:
Kérdezd meg őköt.
2016. márc. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megtettem, nem volt válasz. Mindegyiket ignorálom, csak most hirtelen megszaporodtak és nem értem az okát, kíváncsi lettem kicsit. Nincs kihívó profilképem vagy egyéb feltűnősködő megnyilvánulásom.
2016. márc. 6. 19:19
 3/4 anonim válasza:

ez de kemény... töröld a facebook fiókodat és csinálj újat.

[link]

2016. márc. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Már beállítottam, hogy csak én tudjak jelölni. Innentől, ha valaki akar valamit, írhat üzenetet.
2016. márc. 9. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!