Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 Start menü keresője...

Windows 10 Start menü keresője nem működik, megoldás?

Figyelt kérdés

Már egy ideje Win 10 van a gépemen. Minden remekül fut, egyik személyes kedvenc rendszerem lett. Egy baj viszont mindig akad vele. Start menübe a keresésnél beírok bármit nem dob rá ki semmit, csak felül tölt, tölt és tölt... Ha újraindítom a gépet akkor a keresett kifejezésre egyből kiadja, majd rá fél órával újra nem. Erre van valami megoldás?

Windows csak végső esetbe rakom újra mivel rengeteg dolog van rajta.

(Windows 10 Enterprise 64 bit)



2016. márc. 7. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, hogy nem lehetett elindítani a Start Menüt. Hiába kattintgattam rá, semmi. Sőt olyankor az egész Tálca lefagyott. Ment amúgy rendesen a rendszer, de a Start Menüt + Tálcát elfelejthetted. Arról nem is beszélve, hogy egy csomó szoftver, ami kompatibilis volt Win 8/8.1-gyel, az 10-zel már nem az. Nagyon szerettem a W10-et, de muszáj volt aztán visszaváltani, W8-ra...
2016. márc. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!