Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Bootolás windowsal megy,...

Bootolás windowsal megy, viszont linuxal nem, viszont windows telepítésnél folyamatosan kék halált kapok, hardver hiba lehet? kipróbáltam windowsnál (7 ultimate, home, windows 10, mindegyik 64 bites, de elvileg látja a 6gb ramot a bios)

Figyelt kérdés
, egyszer sikerült csak telepíteni a win 10-et de csak úgy hogy mikor elkezdte másolni a pendriveról az adatokat, akkor egy idő után kihúztam, be egy másik usb portba aztán, utána kellett még 1 trükk, telepítés közben elő kellett hívni a regedit-et és ott valamit állítani(nem tudom már mit , mert ezt is valami külföldi fórumon láttam), és úgy nagy nehezen települt , de használhatatlan volt

2015. jan. 28. 21:29
 1/1 Brenya ***** válasza:
Valószínűleg memória hiba.
2015. jan. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!