Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ti hogy fogadjátok, hogy...

Ti hogy fogadjátok, hogy néhány éven belül gyökeresen megváltozik a társadalmunk a virtuális valóság elterjedésének köszönhetően?

Figyelt kérdés
2016. márc. 7. 23:57
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Amennyire megváltozott a rádiónak, a tévének, és a vhs magnónak köszönhetően... Pl. az emberek hétvégente eljárnak majd sörözni. Nagy változások lesznek.
2016. márc. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Ne bagatellizáld el, nem vicces. Gondold át a lehetőségeket és utána várom a válaszodat. Többiek? Vélemények?
2016. márc. 8. 00:06
 3/42 anonim ***** válasza:
Nem bagatellizálja el, ez messze nem akkora dolog, mint amilyennek beállítod.
2016. márc. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:

Szerintem (is) kissé nagy a hype körülötte.

Mint a 3D nyomtatás, vagy a 3D videók/TV-adások vagy esetleg a videótelefonálás körül. És egyik sem lett akkora "durranás", mint amekkorának elképzelték.

2016. márc. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
Amíg nem lesz olcsó(ez nem mostanában lesz), és nem néz ki pontosan úgy, mintha kinéznél az ablakon(ez meg még később lesz) addig nem kell ettől tartani. A jelenlegi fejlődési sebességből kiindulva azt mondanám, hogy legkorábban 25 év múlva, de inkább több. Még ssd sincs minden gépben, és az még csak nem is friss technológia(viszont tized annyiba kerül egy használható darab, mint egy vr headset), holott annak csak és kizárólag előnye van(szemben pl egy oculushoz sanszos, hogy gpu t is kell cserélned).
2016. márc. 8. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:

Egyetértek a többiekkel.

Nem lesz akkora változás, mint azt bárki is képzelné. Pláne: nagyon kevés embernek van hozzá pénze és még korán sem tökéletes.


Ami miatt aggódhatnánk az a mobil mizéria! Valamiért a gyártók azt hiszik, hogy egy telefonnal bármilyen eszközt le lehet váltani! Találkoztam olyan weboldallal, amit addig optimalizáltak mobil böngészőre, míg asztalin rosszul jelent meg. Kezdünk a ló túloldalára esni! Az meg külön nevetséges, hogy a facebook, instagram, twitter és (fogalmam sincs mik vannak még) felhasználók követő gyűjtögető hadjáratokba fognak (ami még egy cég esetén érthető is lenne, ha értékes tartalmakat osztanának meg) de többségük magánszemély és a saját partvisnyeles-önfotózkodós rusnya képét zúdítja az embertömegekre abban a hitben hogy ez bárkit is érdekelne.


A turistákon nem is tudom, hogy sírjak vagy röhögjek. Eljut egy szép helyre, és készít magáról egy képet, amin tökéletesen látszik a homlokán az izzadtság, de alig lehet kitalálni milyen táj van a képen. Persze ezt orvosolja, hiszen be is tageli magát (így minden jó/és rossz ismerőse tudhatja, hogy a következő egy hétben csont üres a családi háza). És ez csak rosszabb lesz!


Én emiatt sokkal jobban aggódnék.

2016. márc. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
Már az évezred előtt is voltak ilyen vackok akkor sem vedte a kutya sem őket. Tipikusan nagyobb a füstje mint a lángja dolgok ezek a hypeolt cuccok. Amíg 0 gyakorlati haszna van és több millióba kerül(pc-vel együtt) addig úgysem fog elterjedni(de inkább a második a fontos). A 3d nyomtatónak ezer meg egy felhasználási területe van de mégsem terjedt el, ellenben a 3d tv semmire nem,jó de már mindenhol ott van
2016. márc. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:

programozóként tudok rá fejleszteni, szóval lesz előnye számomra, viszont én nem profit orientált vagyok, így egy bizonyos fokig éri meg nekem, mármint ha annyira idióták lesznek tőle az emberek mint a facebooktól akkor rossz dolog lesz...


23F

2016. márc. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 tabaki ***** válasza:
Ez igazán tapintatos körülírása a migránskérdésnek.
2016. márc. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
#9 :D ebben az esetben: bárcsak virtuális lenne és nem valóság
2016. márc. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!