Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy USBs egeret lehet használn...

Egy USBs egeret lehet használni egy másik USBjével?

Figyelt kérdés
Van egy USBs egerem, de sajnos sokszor duplaklikkel márt. Széttkaptam, de nemvolt semmiféle kosz alatta ami bezavarhatna neki. Van egy másik egerem is ahhoz azonban valahova elherdálódott a kis USB. A kérdésem csak az lenne, hogy valahogy a mostani egér USBjét átte tudnám konfigurálni úgy, hogy érzékelje a másik egeret. A válaszokat előre is köszönöm :)

2016. márc. 12. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy mi? Az új egér vezetékét akarod használni a régihez?
2016. márc. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen :D A mostani egerem mini USBjét szeretném használni a régi szintén USBs egeremhez (a régihez azonban elveszett az USB) :) Ez valahogy megvalósitható?
2016. márc. 12. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a két egeret, de ha szétszeded a kábelokat és egyikről átforrasztod a másokra akkor működhet.

Meg azt sem értem, hogy mi az, hogy elveszett az usb-je?

2016. márc. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kkovax38 ***** válasza:
Vezeték nélküli egérnél szerintem nem, mert az USB adapter van párosítva az egérhez. 2000 Ft körül van egy új.
2016. márc. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És azt valahogy nem lehet áttkonfigurálni úgy, hogy a másik egér felismerje? :/
2016. márc. 13. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!