Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 8-al vettem a gépemet....

Windows 8-al vettem a gépemet. Hogyan tudnám újra visszarakni?

Figyelt kérdés
Szóval az a lényeg, hogy eredetileg Windows 8 volt a laptopomon (2013 nyarán vettem), amit utánna 8.1-re frissítettem, aztán 10-re. A neten az eredeti, MICROSOFT oldalán CSAK 8.1 és 10 telepítőt találtam... Egyébként megvan a termékkulcs, mármint ha telepítem a 8.1-et akkor már alapból aktiválja (10-et is, mivel 8.1-et frissítettem). De hogyan tudnám ÚJRA a 8-at felrakni??? Nekem az valahogy jobban bejött, mint a 8.1... windows élményindex stb. Nem adtak hozzá telepítő lemezt :( Szóval egy eredti telepítő lemeze nincs valkinek (mármint képfájl)?

2016. márc. 13. 14:58
 1/7 Gábor_79 ***** válasza:
Ha nem adtak hozzá telepítőlemezt, akkor jó eséllyel az eredeti merevlemezén van egy rejtett helyreállító partíció. Pontos típus ismeretében utána lehetne nézni a billentyűkombinációnak, amivel elérhető a funkció.
2016. márc. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Samsung Series 3 NP355V5C. Köszi, majd akkor utánnanézek :)
2016. márc. 13. 16:41
 3/7 A kérdező kommentje:
Elvileg az F4
2016. márc. 13. 16:45
 4/7 Gábor_79 ***** válasza:
Igen, én is úgy látom. Vannak videók. A szükséges adataid le kell mentened.
2016. márc. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jó... Bekapcsoltam, nyomtam az F4-et és nem történt semmi, csak bootolt a Windows.... :(
2016. márc. 13. 17:02
 6/7 Gábor_79 ***** válasza:

Lehet, akkor ezen a lemezen nincs olyan. Esetleg lett cserélve? Amúgy néztél videót róla? Azon konkrétan az illető valami 20 másodpercre rátapad a gombra a bekapcsolástól közvetlen. https://www.youtube.com/watch?v=fnLLoootDlI

https://www.youtube.com/watch?v=X0CiBXuMVGo

Egyébként meg elérhető valahol biztos az alap win 8 lemezkép.

2016. márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezt a videót már láttam... Én is így csináltam, de nekem nem adott be semmit, csak a rendszert boot-olta... Nem cseréltem még a HDD-t, ez az eredeti. Kicsit utánnanéztem a Microsoft oldalán, ugyebár OEM rendszer, a BIOS-ban van a kulcs, nincs lemez, vagy papíron aktiváló kód. Szóval a Microsoft is azt írta, hogy a gyártóval (samsung) kell felvenni a kapcsolatot. (mármint ezt másnak). Utánnanéztem, hivatalos oldalon nincs már 8 fent, olyan khmmm. tudod milyen oldalakon is csak 8.1 volt, de valahol SIKERÜLT egy ALL in One verziót találnom, valszeg majd azt felrakom. Előbb kipróbálom VirtulBOX-ban. Amúgy köszi, hogy segítettél keresni :) Ment a züld (Y)!! :)
2016. márc. 13. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!