Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Leauge of Legends! Melyik a...

Leauge of Legends! Melyik a jobb? Kha'Zix vagy Rengar? Illetve még hogy melyik egyszerűbb?

Figyelt kérdés
2016. márc. 14. 10:10
 1/2 Felhasznalo1234567 válasza:
Én rengart jobban szeretem. Szerintem rengar elég egyszerű, vagyis én annak gondolom. Persze Kha'Zix is jó. Videókból, ha szoktál nézni, kiderül hogy meik jobb.
2016. márc. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Rengar, nincs kérdés jóval könnyebb mint Kha'zix. Kha'zixxal mindig legalább egy négyes combo kell, de Rengarnak elég egy jobb klik és egy q vagy csak egy jobb klik és kész. Ugyebár most s7 van és "nerfelték" (szerintem nem) még mindig baromi OP champ ,Kha'zix is OP csak hát kell hozzá sok tudás. De ameddig Rengar egyből kiszed egy egyedüli adc-t, addig kah'zix inkább teamfightokban felmos().
2017. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!