Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Leauge of Legends-be Elise...

Leauge of Legends-be Elise vagy jayce vagy Rengar jobb Top-ra?

Figyelt kérdés
2014. nov. 8. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Elise topot nem ajánlanám (de őszintén máshova se, agyonnerfelték "szegényt"), amit legjobban utálok, hogy sztem túl sok mannát használ.


Jayce szerintem nagyon fasza, nem egy nehéz kari, de mégis élvezetes, S3 óta egyik kedvencem.


Rengar nem rossz, de sztem nagyon könnyű meghágni lanen. Jungleben jobban szeretem.

2014. nov. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm :)
2014. nov. 8. 20:11
 3/11 anonim ***** válasza:

Nida AD top egyik legerősebb.


Ezek közül Jayce, viszont late game-re tankosnak érdemes építeni és ha nem húzol el kill-ekkel sajnos nem túl erős.


Elise super nerf, még killekkel is nehéz vele.


Rengar azért hatékony top-on, ha jó kezekben van, de tény, hogy sokkal jobb jungle-be, + a passzív ugrálás miatt jók a gankjei is.

2014. nov. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=MTnSBuviiQI Hallgass a diamond 2-re. Mármint ne rám, hanem a videósra xD
2014. nov. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
azért 4 dorans blade az igen nagy trollkodás ám. Rengeteg pénzt elvisz, ami csak akkor éri meg, ha annyira nyomás alatt vagy tartva és folyamatosan gankelnek.
2014. nov. 9. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de itt gyakori kérdésen mindenki azt mondja hogy nerfelve van. máshol meg azt hogy hazudtok. akkor nemtom kinek van igaza.
2014. nov. 9. 09:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem pazarlás. A bónuszok amiket ad növelik a sustain-t és elég nagy szívósságot adnak early-ben, mutatja a 2 mid turret is, és miután meglett a 4 dorans, hogy megszorongatta talont. Ismétlem, a gyerek Diamond 2-es, simán megnyer egy counter lane-t, 0.3 sec alatt képes eldönteni hogy minden tényező megfelel-e egy-egy mozdulathoz.
2014. nov. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen láttam . Jó videó :-D de ha jön egy Jax vagy nagy counter akkor avval mit csinál??
2014. nov. 9. 13:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez az egyenlő vagy kedvező lane-re vonatkozó videó. Természetesen ha counterelnek vagy megszívtad, vagy gyorsan választasz egy countert a counterre :3 lehetőleg olyat akivel tudsz is játszani. :D
2014. nov. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

elise egy agyonnerfelt szarság.

rengar szerintem

2015. ápr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!