Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows Update frissítés -...

Windows Update frissítés - 14/15, órák óta telepít. Lehet, hogy türelmetlen vagyok, de úgy érzem valami nincs rendben. Ötletek? Kikapcsolni nem akarom, ha leállítom mit ártok (esetleg használok)? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Múlt szerdán jött a szöveg hogy vannak fontos frissítések, Gépházban telepíthetem (Win8.1) stb. Gondoltam a 4 napban rászánom magamat és ma reggel elkezdtem. (Időben :D) Szépen, szokás szerint megcsinálta amit kell, de a 14. frissítés már órák óta "telepítődik". [link] Még decemberben volt hasonló dolog, akkor egy éjszakán át is ment (Start menü - Leállítással csináltam) és másnap délutánra (összesen majd 24 órát ment) minden megoldódott. Lehet, hogy én vagyok türelmetlen, de máskor ez kevesebb mint fél órát szokott igénybe venni. Ha más nincs, inkább hagyom, mert kikapcsolni nem akarom.

Oprendszer Win8.1 64-bit, eredeti, nettel nincs baj mert közben töltök lefelé.



#hiba #Windows Update #Windows 8.1 #windows update órákig
2016. márc. 15. 11:18
 1/2 A kérdező kommentje:
Kis kiegészítés: "kikapcsolni" - nem akarom kikapcsolni magát a gépet; "leállítom" - Telepítés leállítása a Windows Update-ben.
2016. márc. 15. 11:47
 2/2 anonim ***** válasza:
Indítsd újra a számítógépet.
2016. márc. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!