Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megvettem a GTA EFLC-t és nem...

Megvettem a GTA EFLC-t és nem indul el. Mi lehet a probléma oka?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Még 2013-ban megvettem a Grand Theft Auto Episodes From Liberty City-t, akkor még Windows 8-am volt, azon a telepítés sem akart elindulni. Aztán frissítettem 8.1-re azon jó volt, most is 8.1 van és nem jó. 10-en ment, eredeti és nem eredeti is. Most, hogy elővettem, játszanék vele kicsit 2x is feltelepítettem és nem indul el. Megjelenési dátum ellenőrzés nem ment, visszaállítottam a dátumot akkor ment, aztán mikor beadta a Social Club bejelntkezést akkor mikor jeleszót, email-t (meglévő SC fiókhoz tartozót) beírtam és a Play-re mentem lefagyott... ha a Play (offline)-ra akkor meg töltött fél percig és semmi. Nem indult el. A lemez jó, haveromnak Win7 van és neki jó, ill. nekem 10-en is jó volt. Kompatibilitást, patch-et próbáltam, rendszergazdakénti futtatást is: egyik sem segített. Ajánlott DX stb is fent van. Szerintetek ha felrakom a Windows 10-et, az segit? Vagy mit tudnék tenni? (letölteni is megpróbálhatom, de az eredeti jobb lenne, mivel Win Live-on multizni szeretnék).

2016. márc. 15. 14:44
 1/5 axonbite ***** válasza:
esetleg próbálj visual c++ feltenni lehetőleg mindet majd net framework-öt is.
2016. márc. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azokat is feltettem, úgy sem volt jó :(
2016. márc. 15. 16:42
 3/5 axonbite ***** válasza:

ezt egy másik topic-ból másolom be neked hátha segít:


Szia.Nekem windows 8.1 van fent a 64bites.Én is sokat szenvedtem mire rájottem mért nem indulnak a játékok és hogy miért lépnek ki.Először is rakd fel a DirectX 9et majd a 10et.Utána az összes Microsoft Visual C++-t.Ha 32bites az oprendszered akkor elég csak a 32bites visualc++ okat telepitened de ha 64bites akkor az osszes kell és gond nélkul menni fog minden játék.Kezd a Visual C++2005elmajd2008,2010,2012,utána johetnek a 64bitesek.Ha Avg virusirtot használsz akkor tilsd le mielott elinditod a játékot vagy engedélyezd át a tűzfalon.

2016. márc. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mikor megoldást kerestem, akkor ezt is megtaláltam, fel is raktam de nem segített. De azért köszi! Majd megpróbálom Win10-el is..
2016. márc. 15. 16:56
 5/5 A kérdező kommentje:
Felraktam a Win 10-et, (ha a 8.1-el lett volna baja) és itt sem indul el. Valószínűleg a lemezekkel van gond. :(
2016. márc. 17. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!