Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Middle Earth Shadow of warrior...

Middle Earth Shadow of warrior játéknál ez a hiba üzenet mért lehet?

Figyelt kérdés

Pc akkarom játszani , torrentről szedtem le 17giga a játék mérete és kb 30gigát foglal nekem de nekem az a problémám ahogy feltelepűl a játék nem tölti be hanem hibát ir ezt a szöveget:Failed to initialize cilent - unable to load game resources.

Ez mért lehet ?

A processzorom régebbi amit a játék kérne minimumnak , nekem egy q8300 am van 2.5Ghz es és a játék i5 750 et kér ami ujjab generációs négymagós proci és órajelben majdnem megegyezik az én procimal, de talán ezzért nem indul el? A ram 4 gigga van most jellenleg a alaplapomban ami bőven ami kell a játéknak , a videokártyám is szerintem jollehet hozzá ami egy AMD Shappire R7 260X 2Gb és a játék minimumnak egy HD 5850 et kér ami azzért régebbi model már a jellenlegi kártyámtól.

Esetleg valami ötletet tudna valaki mondani?


2016. márc. 15. 19:12
 1/2 axonbite ***** válasza:
nézd át azt amit töltöttél nincs e patch vagy crack mappa vagy fájl
2016. márc. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ujra letöltöm akkor ami 18Gb os de van olyan is ami már 30Gb os is , de az már sok csak mert mobil internettem van és 30Gb ot nem szeretnék pazarolni , a 18Gb is sok

De a hardveremnek akkor semmi köze ehez a hibaüzenetnek ?

Vagy lehet rosszul lett a teletiő megtervezve vagy hiányos file miatt lehet a hibaüzenet?

2016. márc. 16. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!