Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Helyezze be újra az előzőleg...

Helyezze be újra az előzőleg használt memóriakártyát! Sony DSC-W800 fényképezőgép?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy Sony DSC-W800 fényképezőgépet teljesen újonnan...Illetve egy hozzá megfelelő 16 GB memória kártyát (kétszer is megkérdeztem az eladót ,hogy jó lesz e bele), majd mikor beletette ezt írta ki, kipróbáltam másik memória kártyával annál is ezt írta ki!


Mit kell ilyenkor tenni? Esetleg van valakinek ötlete, vagy vigyem vissza a gépet?



2016. márc. 16. 13:25
 1/3 Lajos54 ***** válasza:

Először a memória kártyát kellene megnézni, hogy kompatibilis-e a géppel. A leírásban ezeket javasolják:

"Kompatibilis adatrögzítési eszközök

Memory Stick™ Duo; Memory Stick PRO Duo™; Memory Stick PRO Duo™(nagy sebességű); Memory Stick PRO HG Duo™; Memory Stick XC-HG Duo™; Memory Stick Micro™; Memory Stick Micro™ (Mark2); SD memóriakártya; SDHC memóriakártya; SDXC memóriakártya; microSD memóriakártya; microSDHC memóriakártya; microSDXC memóriakártya"


Ha ezek közül valamelyik, akkor talán az lehet a hiba, hogy nincs formázva a fényképezőgéppel. A menüben meg kell keresni a kártya formázására szolgáló részt, és formázni kell a kártyát.

Ha a kártya típusa (nem csak a gyártmány, hanem a kiegészítő számok-jelölések is fontosak, amik a kártya adatrögzítési sebességére vonatkoznak) nem szerepelnek a felsoroltak között, akkor nem jó a fényképezőgéphez.

2016. márc. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lajos54 ***** válasza:

Közben találtam egy nagyon részletes leírást ehhez a géphez, a memória kártyákra vonatkozó részt itt találod meg:

[link]

2016. márc. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, most már értem mit kell nézni és milyet kell vennem :-) Nagyon sokat segítettél!!!!!!! Köszönöm
2016. márc. 17. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!