Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik játék lehetett?

Melyik játék lehetett?

Figyelt kérdés

Anno régen volt egy játék a gépünkön amiben az elején éjszaka volt, egy házból indultunk, lehetett mászkálni a városban, pl volt benne taxizás, megadtuk hova akarunk menni és odavitt a taxi...

Arra emlékszem, hogy fel lehetett venni tárgyakat, pl feszítővasat találtunk benne...

TPS nézete volt...

Úgy emlékeztem anno, hogy Thing a neve, de ilyen néven nem találtam meg...


Melyik játékról lehet szó?


23F



2016. márc. 17. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Majdnem jól emlékeztél :D


The Sting, vagy a magyar verzió A nagy balhé (igen, a filmcímmel azonos), 2001-es játék.

2016. márc. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez az köszi :)

Igazából én nem olvastam a nevét, hanem a bátyám mondta és lehet rosszul mondta, vagy én értettem rosszul...akkor még nem ment annyira az angol :)


Na akkor megtaláltam az esti programomat :D


Am mennyire van köze a filmhez?

Mert nem ismerős a film, a címét lehet hallottam, de szerintem még nem láttam...megéri megnézni előtte, hogy értsem a Storyt?


Igazából a célom annyi, hogy kicsit ismerkedjek a játékkal, hobbi szinten foglalkozok játékfejlesztéssel és az irányításhoz próbálok ki játékokat, hogy milyen irányítást adjak a játékomnak...meg pár megvalósítást hogyan oldjak meg...


23F

2016. márc. 17. 09:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs mit.

Nincs köze egymáshoz a játéknak és a filmnek, annyi hogy mindkettőben tolvajok vannak :D


Sok sikert a fejlesztéshez c:

2016. márc. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben köszi, akkor nem nézem meg a filmet :D

Köszi, remélhetőleg meg lesz :)


23F

2016. márc. 17. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!