Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tört Windows7-re telepíteném...

Levikelevike2 kérdése:

Tört Windows7-re telepíteném a Windows 10-et és lefagy 20%-nál, valaki tud ebbe segíteni?

Figyelt kérdés

Az van,hogy Tört Win7-em van,aktiválva lett még régen mikor felraktam a gépre DAZ loaderrel.

Elkezdem telepíteni pendrive-ről és a telepítés közbe 20%-ál lefagy és azt írja ki,hogy a Windows 10 telepítése megszakadt.Ezzel kapcsolatba szeretnélek titeket megkérdezni,hogy ilyenkor mit tudok kezdeni ezzel?A válaszokat előre is köszi.



#telepítés #Windows 10 #Tört Windows 7
2016. márc. 17. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Két tipp:

-mert tört

-alaplapod vagy valami más alkatrész nem kompatibilis win10-el. Alkatrészeidet (főleg alaplap) nézd meg hogy kompatibilis-e. Ha nem akkor nem garantált hogy menni fog. Sőt nem hiszem.


Ja és minek az neked? :)

Nekem volt de elég fos. A kedvenc játékaim win10en:

-wot: nincs hang

-AoM: nem indul

-csgo: fele annyi fps

-dota2: nincs hang


Amíg ennyire nagyon kezdetleges, nem javaslom hogy frissíts. Én visszatettem a hetest, eddig ez a legjobb. Mindennel kompatibilis, nem figyel meg, nem kötekedik bele a hardverba (az ssdmet se ismerte fel:/ ;970es vidikarira rámondja hogy elavult meg stb. )

2016. márc. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
NE frissíts windows 10-re, rettentő trágya, örülj amíg windows 7-ed van!!!
2016. márc. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak azért váltanék WIN10-re mert a Win7-em tele van vírussal,de annyira ,hogy rányomok egy ikonra az asztalon és egyből bedob valami szar oldalra neten.De akkor megnézem az alaplapot h kombitális-e,köszi a válaszokat
2016. márc. 18. 19:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a vírusok okozzák a problémát. Egy ennyire vírusos rendszert én nem frissítenék a helyedben, ugyanolyan rossz lesz és aztán ráfogod a win10-re. Telepítsd újra a win7-et, aktiváld és utána állj neki frissíteni.
2016. márc. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy rárakod a win 10-et, ugyanúgy megmaradnak a vírusok. Formázd le az egészet, majd aztán rakd újra az op rendszert.
2016. márc. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hogyan tudom leformázni a gépet?
2016. márc. 21. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!