Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha telepítődik a Windows 10,...

Ha telepítődik a Windows 10, akkor letörlődik minden a laptopomról?

Figyelt kérdés
Újabban azt hallottam, hogy a Windows 10 nem csak felajánlja azt, hogy telepítsük, hanem "erőszakkal" telepítődik a gépünkre. A laptopomon Windows 8 van, és eddig számtalan alkalommal felajánlották, hogy telepítsék a 10-et. A laptopomon csak egy lemez van, C, nincs D lemez. Így pedig ha telepítődik a Windows 10, akkor minden adat, fájl letörlődik a C lemezről, nem igaz? Vagy nem törlődik le? Félek, mert ha csak így gondol egyet a laptop és telepíteni kezdi a Windows 10-et, amikor bekapcsolom a netet, és letörlődik minden (számomra) értékes adat. Le fog törlődni, ha telepíti a 10-et? Vagy nem fog? Vagy egyáltalán, nem lehet a Windows 8-nál maradni?
2016. márc. 19. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fog letörlődni semmi, mert frissítésként települ. Ha nem akarsz váltani, kapcsold ki az automatikus frissítést!
2016. márc. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2016. márc. 19. 13:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, mi ez az "erőszakosan települ" hiszti, Windows 8-am volt, nem települt erőszakosan, megkérdezte, mikorra akarom beütemezni, és volt opció az ütemezés elvetésére is.


Amúgy frissítettem, minden megmaradt, 1-2 drivert kellett újratenni csak.


Egyébiránt pedig mindig tarts egy biztonsági másolatot a fájljaidról, frissítés előtt is, és akkor nem kell aggódnod.

2016. márc. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!