Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elindul a gépem szépen, ahogy...

Elindul a gépem szépen, ahogy kell, de mikor bekellene írnom a jelszavam a betű és számkaraktereket nem engedi beírni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Win 10-em van, nagyon nem értek a gépekhez...ki-be kapcsoltam áramtalanítottam...igaz már egy jó pár hete úgy tudott csak elindulni, hogy a gép ment a monitorom is világított (a kis gombja) hogy működik, azonban a kép fekete volt, ezt egy elegáns monitor ki-be kapcsolással mindig lehetett orvosolni, beírtam a jelszót és ment. De most, hogy bekapcsoltam a monitorom meglepő módon nem csinálta ezt éd én megörültem...aztán mindent bevesz a jelszó mező: enter,tab,backspace, space (illetve shift+P,Ő,Ú hagyta magát beírni most hogy próbálgattam azt se engedi de mostmár tudok shift+I-t írni...)- tehát mindent ami nem betű vagy szám. A másik, hogy az egeret is tudom mozgatni, de ha rakattintok a jobb sarokban alul, hogy restartoljam rákattintok jön az effekt hogy lenyomtam de utána SEMMI...egyedül a billentyűzet gomra és a 'Csatlakozás az internethez'-re reagál...kérlek segítsetek...tudom elég értelmetlen, de sajnos nem értek hozzá...

#számítógép #gagyigép
2016. márc. 19. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Tiszta telepítéssel lett felrakva a Win 10?
2016. márc. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyilván megvette 80-ért. LOL


Telepítsd, telepíttesd újra az windows-t, hagyd a win 10-et, szerintem egy sz*r, én win 7re szavazok mindig, abból egy jó 64 bites teszi a dolgát ahogy kell.

2016. márc. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2: Khm, miért kellett volna megvenni? :DDD
2016. márc. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen rájöttem, hogy nem túl jó ez a win10(jogtiszta win7-ről a windows oldalán lelehetett 10-re frissíteni)...de akkor szerintetek elegendő lenne újraraknom? Nem az alaplapom kaki vagy valami benne?..:(
2016. márc. 19. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!