Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Udvozletem, nekem olyan...

Udvozletem, nekem olyan problemam van mint ahogy ay irasom is mutatja nem tudok ekezetet irni tovabba minden karakter a billentyuzetemen felcserelodott, az z az y nal, ay ö helzett 0 t ir, pls valaki segitene?

Figyelt kérdés
probaltam az alt shift kombot de nem jott be meg probaltam kihuyni ujra bedugni a veyerlopultban is mindent magyarra raktam de nem mukszik, es idegesito hogy nem birok a szokasos modon irni

2014. okt. 6. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Üsd le az ALTot és a SHIFTet egy időben egyszer.
2014. okt. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem mukszik igz se :(
2014. okt. 6. 18:43
 3/7 anonim ***** válasza:
ctrl shift
2014. okt. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tálcán van egy olyan hogy HU ami neked valszeg most ENG nyomd át HU-ra
2014. okt. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hat ez a baj hogy ey a hu cuccos sincs ott syal teljesen tehetetlen vagyok, m'r mindent atallitottam magyarra amit csak lehetett, rendszervisszallitast nem tud csinalni mert valami fajlhoz nem fer hozza virusirto miatt de azt is kikapcsoltam ugyse segiseg
2014. okt. 6. 20:28
 6/7 A kérdező kommentje:
TUTI hogy nem hardveres baja van valami a win7-tel van lehet ujra kene rakni ?
2014. okt. 6. 20:33
 7/7 anonim ***** válasza:
ALT nyomvatart, utánna SHIFT..
2014. dec. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!