Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 üresjáratban rengete...

Windows 7 üresjáratban rengeteg RAMot eszik. Megoldás?

Figyelt kérdés

4GB ramom van üresjáratban a 4 giga ramból 2,40-3 Gb között használja, a Processzorom pedig 40% alá nem megy le, és ez nagyon zavaró.

kép: [link]



2016. márc. 21. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen üresjáratban?

Ott fut egy rakat opera.exe...


A virtuális memória mennyire van állítva?

2016. márc. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kérlek szépen a virtuális memória 3567 MB (ha jól tudom akkor a lapozófájlokat kell néznem, igaz?)

Azt a sok opera.exe-t az Opera megnyitása okozza(a Google Chrome-nál is előhozza őket),de ha nincs megnyitva akkor is fennáll a probléma.

2016. márc. 22. 15:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia.


Nekem is volt ilyen jellegű problémám Windows 7 esetén akkor amikor újra telepítettem. A feladatkezelő -> összes folyamat megjelenítése módban az svchost, és trustedinstaller kergetőzött. Ezek a windows update folyamatai miatt ilyen magasak. Sajna meg kell várni míg lefutnak. Ez processzor függő dolog. Jobb procin 2-3 óra gyengébb fajtán két nap is lehet. Ja, és ha újraindítod kezdi előröl, így érdemes megvárni míg végez...

Vagy keresel egy olyan telepítő lemezt amiben integrálva vannak a legfrissebb javítócsomagok.

2016. márc. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen azt látom,hogy az svchost.exe elég sok memóriát lefoglal, és rengetegszer fut, de a TrustedInstall nemfoglal le sokat. Azt mondod,hogy várjam meg, ha leállítom a gépet előrőlkezdi? Minden bekapcsolásnál megkell várnom?(Bocsi a sok kérdésért de erről még sohasem hallottam)
2016. márc. 22. 16:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy letiltod az automatikus frissítést.
2016. márc. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Letiltottam, nem sok sikerrel ugyan az amradt.
2016. márc. 22. 16:34
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt még kihagytam, hogy az operációs rendszer talán egy fél hónapja lett újra rakva, és a winchesterem lecserélve, ez változtathat bármin is?
2016. márc. 22. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!