Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki feltette már a win10...

Valaki feltette már a win10 mobile-t?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok róla? Miután feltettétek, kellet hard resetelni? Nem laggolnak a programok? STb?`

Trollok kiméljenek, semmi bajom nincs a windows phone-al, de én feltettem a 10-est, és néha (60%-ban) leállnak a programok. Az Ios, és Android fanok kérem ne írkáljanak hülyeségeket, mert lepontozom oket!!!

Elöre is koszonom :)



2016. márc. 22. 13:03
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én fel tettem (Lumia 635) bár a frissítések ellenére van még mit javítani rajta! PL.: Ha a telefon nem működő funkcióit kijavítják, kis böngészés után észreveszed, hogy az eddig hibátlanul működő alkalmazások, funkciók vagy hibásan, vagy egyáltalán nem működnek! (pl.: Alkalmazástéka, gyermeksarok)
2016. ápr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én is feltettem, 3 napig bírtam. Ez még nagyon botrányos. Nem akartam a falhoz vágni a telefonom, így visszaraktam a 8.1-et. Majd ősz körül megnézem, mire jutottak vele.
2016. ápr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Már AU óta rohadt stabil. 10586-tal voltak gondok, igaz azzal is egyre kevesebb, hála a folyamatos CU-knak. De 8.1 mostmár minden tekintetben elbújhat :D
2016. nov. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!