Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elveszett az osszes meghajtó,...

Elveszett az osszes meghajtó, hogyan lehet visszaállitani?

Figyelt kérdés

Nos a helyzet a kovetkezo:

Valami baj volt a geppel, pontosan nem tudom mi, a lenyeg hogy ujra akartak tenni itthon de nem sikerult majd egyre rosszabb lett a helyzet es mire hazaertem ugy latszik hogy valami nagyon nem ok. Mikor a win7et akarom felrakni eloszor az volt h nem latta a meghajtokat.

Aztan buveszkedtem meg ilyesmi de semmit nem csinaltam csak begugtam egy pendrivot amire illesztoprogramot masoltam, mert azt irtak a microsoft oldalan. Ok ekkor felismerte egyet amin a rendszer van, meg egy masikat amin azt irja h 800 valamennyi szabad hely.. Akkor valszeg torlodott, na akkor rakjuk ujra a masik meghajtora, indul a win7 telepites de hiba utan leall. Beraktam most a windows xp lemezt hogy azt telepitem, itt egy lehetoseg van: c particio 131060mb (129962 szabad)

Illetve meg irja h nem particionalt terulet 7mb


Valaki? Mit tegyek most? Nagyon fontos adatok, kb 4-500 giga csaladi fotok, videok, egyszoval minden..


2016. márc. 23. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet nem kellett volna nyúlkálni hozzá, hanem inkább egyből szakemberhez vinni.

De hogy segítsek is:

Vedd ki a merevlemezt a gépből, és rakd át egy másikba, de CSAKIS akkor ha ez nem jelent problémát neked. Ha még rajta vannak az adatok akkor a másik gépen át tudod majd másolni valahová. Ha sikerült, akkor visszarakod a hdd-t az eredeti helyére, és szervizbe/szakemberhez/hozzáértő ismerőshöz viszed a gépet hogy rakjanak rá neked új rendszert.

De igazából a legjobb ha egyből elviszed úgy ahogy van, és megmondod hogy szeretnéd az adataidat kimenteni, és egy új rendszert rárakni ha lehetséges. Ha nem akkor úgyis ők megmondják.

Ja és egy jó tanács: SOHA NE egy helyen tárold a "nagyon" fontos adatokat. Ha kell vegyél egy külső hdd-t, vagy töltsd fel felhőbe. Ez egy nagyon alapvető dolog fontos adatok esetén.

Sok sikert! Drukkolok hogy meglegyenek még az adataid!

2016. márc. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Pont tervben volt egy kulso beszerzese de nem jott ossze aztan tessek.alapvetoleg nem jelentene gondot ujratelepiteni, semmi gond nem volt soha..amugy ez ilyen belso winchester, azt is meglehet oldani hogy kihuzni es valahogy atvinni valakihez? Ehhez a reszehez meg annyira sem ertek
2016. márc. 23. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen meg lehet oldani, de ha nem csináltál még ilyet akkor lehet bölcsebb lenne egyből szakértőhöz vinni, és akkor talán még az adataid is elő tudnák varázsolni neked, egy új és friss rendszerrel együtt ;)
2016. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
vettünk egy új winchestert, sikerült is újratelepíteni minde ok, a régit rádugtuk a dvd író/olvasó dolgaira (ugyanaz) és fel is ismerte minden, de csak 128gb-ot lát. rengeteg programmal próbáltam már visszaállítani de egyik sem látja az egészet.. a lemezkezelőben meg azt írja hogy 128gb (kb annyi most nem emlékszek) a rendszer terület (a volt rendszer területe) a többi nem lefoglalt (ilyen szürkén van) ezt is próbáltam különböző programokkal , de semmi nem jó.. ötlet?
2016. márc. 26. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!