Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Iphone, apple hátrányok?

Iphone, apple hátrányok?

Figyelt kérdés
Androidos vagyok de gondolkoztam rajta hogy beruhazok egy SE mobilra.. mi a hatranyai amit jo ha elore tudok?Pl megszoktam az androidnal es esetlegesen az mar nem talalhato meg egy appleben?

2016. márc. 26. 14:21
 1/8 anonim válasza:
85%
Maximum az ára, de a minőséget meg kell fizetni. 4-5 éve iphoneom van, és sosem volt vele semmi problémám, csak ajánlani tudom, sosem hagy cserben!
2016. márc. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

-Nem tudsz küldeni blutoothon fájlt, csak ha Apple termék az akinek küldessz

-Istentelen drága

-Javítás is drága

-Rejtett furcsa hibák (visszaállítod '70re és meghal a telefon? wtf)

-Nem HD, hanem valami abszolút szokatlan 1136x640? Így a legtöbb videót nem nézheted hd-ban csak 480p-ben..


Biztos van még, ennyi jutott eszembe, én nem vennék ilyet, inkább egy középkategóriás WP vagy Android telefont..

2016. márc. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A második válaszolónak: Ahhoz képest hogy mit tud, az iPhone SE nem is drága. Androidon 727281 más féle bug található, még windows phoneon is . iPhone 4s en a youtube videók 720p ben mennek. Ha egy mai generációs iphonet veszel sok bugot, laggolást nem fogsz tapasztalni(mint pl. Egy androidosnál)
2016. márc. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Árukhoz képest semmit sem tudnak, de viszont stabil az apple
2016. márc. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
63%

Van, akinek még probléma, hogy nem tud valamit elküldeni bluetoothon? Haszál még valaki bluetoothot? Nem hiszem. Ma már szerintem mindenki facebookon küld mindent...

Egyébként ezeket "hátrányokat" (pl zeneletöltés) pillanatok alatt meg lehez szokni, nem valami nagy tragédia.

2016. márc. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó: fb-n küldeni azért nem jó, mert istentelenül lerontja a minőséget. De amúgy igazad van, van egy csomó alternatíva Bluetooth helyett. Sőt, itt GyK-n olvastam, hogy csak valami alkalmazás kell, és máris tudsz Androidra is küldeni Bluetooth-szal.
2016. márc. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: a fb minőséglerontását a képekre értem.
2016. márc. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hat meg igy is meggondolando..bluetoothot nem hasznalok,az nem zavarna,igazabol nem ertek a telefonokhoz,alap felhasznalo vagyok (17 eves lany)

Tegyuk fel ossze ks gyulik ra a penzem (megvarom mig "reginek" fog szamitani,kijonn egy megujjabb.lemegy az ara,,addigra talan ossze is tudom ra kaparni a penzt.

A lenyeg nekem az lenne hogy ne faggyonnle.Masfel eves lg-m van es hasznalhatatlan. :( (anno 60 ezerert vettem :( )

+szeretnek szep kepminoseget elso es hatso kamerara is. :)

Amitol meg felek hogy a most megszokott 4,9 es kepernyo meret utan vissza valtani egy 4 es re furcsa lesz,de eleg aprocska a kezem ugyhogy lehet hogy meg jol is jarnek vele :)

2016. márc. 28. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!