Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez miért van? Szóval rövid...

Ez miért van? Szóval rövid leszek. Már vagy 2-3 éve játszom egy online fps játékkal.

Figyelt kérdés
És amikor azt mondom, hogy lány vagyok akkor hirtelen mindenki kiröhög és azt mondják , hogy menjek vissza barbie babázni..21/L

2016. ápr. 2. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit tolsz?
2016. ápr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egy sokak által halottnak hit játékkal. Urban Terror, nem valami nagy szám, de ingyenes! :)
2016. ápr. 2. 21:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Rövid leszek: gondolom mert "macsó" dolognak gondolják. Lődd le őket jól aztán mutasd meg, ki játsszon babákkal:)
2016. ápr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te jó ég ez a régi Q3 mod?
2016. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Óh, csak figyeld meg, most még elküldenek barbie babázni, pár év múlva meg már feleségül akarnak venni :D
2016. ápr. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5

:D, kár hogy az e-sport nem olyan népszerű Magyarországon ..

2016. ápr. 3. 07:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ezt nem mondanám, szerintem a gamer rétegen belül elég népszerű idehaza.
2016. ápr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Oké, akkor vegyük úgy, hogy nem mondtam semmit :). Kicsit akkor is érdekes, mert nagyon diszkrimináció gyanús :D

Mindegy is, köszönöm az értelmes válaszokat!

2016. ápr. 3. 11:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Én ezért nem szoktam megmondani, hogy lány vagyok. Amúgy is felesleges figyelemfelhívásnak tartom, a játékhoz semmi köze.


A kisgyerekek kiröhögnek, a játékosréteg perverz fiútagjai meg egyből házassági ajánlatokkal és egyebekkel bombáznak. Nem fordul elő minden alkalommal, valamint a normálisabbakat úgysem a nemem, hanem a játék érdekli.

2016. ápr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, semmi köze csak mivel női névvel játszom , ezért meg szokták kérdezni..


A házassági ajánlat nekem is ismerős :DD

Meg az agresszív férfi játékosok is. Én csak a szórakozás miatt játszom. Versenyre is hívtak már, de az nem az én műfajom...

2016. ápr. 3. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!