Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A viber szokta azt mutatni...

A viber szokta azt mutatni valaki fenn van közben meg nem?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősömnél tapasztaltam ezt. Legutoljára azt mutatta pár napja volt fenn. Aztán ma este felmentem és a neve mellett azt láttam, hogy fenn volt 21:18-kor. Egy óra múlva is ezt mutatta vagyis 22:18-kor. Viszont most azt írja "utoljára elérhető ma 22:05". Akkor ez most hogy van? Mert Én 22:05-kor néztem fenn van-e, de az előző belépését mutatta,vagyis azt,hogy elérhető 47 perce.

Ő azt állítja nem igazán használja, mert nincs kível beszélnie ott és nem tudja mikor használta utoljára. De akkor csak használja ha 4 napja is fenn volt (4napja nem jelentkezett be a rendszer szerint csak ma este )és most is jelezte 2-szer is?,hogy aktív volt.



2016. ápr. 2. 23:31
 1/8 A kérdező kommentje:
iPhone 5s telefonja van.
2016. ápr. 2. 23:31
 2/8 anonim ***** válasza:

Bejelentkezni? Tudtommal a Viber addig aktívnak jelez amíg van internet.

Tehát folyamatosan onlájnnak kéne jeleznie. Ha csak ki nem kapcsolja a mobilnetet.

2016. ápr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ezt nekem is csinálja, egyszer elerheto, 5 perc mulva Meg allitolag napok ota nem... Szerintem valami alkalmazashiba
2016. ápr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát Én nem tudom,de az nem lehet véletlen, hogy hajnal 1-kor is fenn volt. Mert az mutatja.
2016. ápr. 3. 06:20
 5/8 anonim ***** válasza:
amit a viber mutat az allapotsávban az egy kalap trutyi
2016. ápr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha van internetkapcsolat, akkor elérhető.
2016. ápr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer mondták hogy előző éjjel 3-4 között online voltam, én meg csak néztem, hiszen 100% hogy aludtam, és a telefonom repülési üzemmódban volt, tehát nem volt internetkapcsolat.
2016. ápr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Iridium válasza:

Nekem pont ma volt ilyen problémám. Ismerősöm kerdezi reggel, h mi van, nem tudok aludni? Mire mindtam, h köszi, jól alszok!

Mert 3:45-kor fent voltam viberen. Akkora lett a szemem, mint egy traktorlámpa, mert aludtam. Éjfél óta nem volt a kezembe a telefonom. Mindenesetre furcsa hogy az előző hozzászólónak is három és négy között volt aktívitása...

2022. ápr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!